בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / נהריה: המשטרה סגרה שני עסקים בעיר בחשד למסוכנות לציבור

נהריה: המשטרה סגרה שני עסקים בעיר בחשד למסוכנות לציבור

שדרות הגעתון בנהריה (צילום: רותם כבסה)
שדרות הגעתון בנהריה (צילום: רותם כבסה)

משטרת מחוז חוף בשיתוף עם הפרקליטות האזרחית של חיפה סגרו היום (חמישי) שני עסקים בנהריה. מדובר בהחלטות תקדימיות בהן הגישה המשטרה בקשה להוצאת צו שיפוטי על ידי בית המשפט המחוזי כנגד שני עסקים: האחד צ'יינג ברחוב הרצל והאחר עסק לממכר באגטים בסמוך לשדרות הגעתון, בטענה כי בפעילותם יש בה סכנה ממשית לציבור. לפני דקות אחדות הסתיים הדיון בבית המשפט בו נקבע כי הצ'אנג ייסגר ל-30 יום והעסק לממכר באגטים יסגר ל- 15 ימים.

מפרטי המקרה עולה כי פעילות העסקים קשורה לכאורה לפעילות פלילית כשברקע על פי החשד מעורבים גורמי פשע. עוד נודע כי בשבוע שעבר אף נזרק רימון רסס לביתו של אחד מבעלי העסק שלא התפוצץ. כיוון החקירה שנבדק הוא סכסוך בין עבריינים.

מהמשטרה נמסר בתגובה: "הפעילות המשולבת זרועות תימשך כדי למנוע פתיחתם של עסקים הפועלים באופן לא חוקי, או מסכנים את שלום הציבור".

 

בדוק גם

המטרה: לקבל הכרה כגן מוכר ורשמי. חברי "חיים ביחד" צילום: אדריאן הרבשטיין

גן שלנו מה נחמד הוא

ב-2 בספטמבר ייפתח בקיבוץ עברון גן דו לשוני, ראשון מסוגו בחברה הקיבוצית ובגליל המערבי. ילמדו בו שמונה ילדים יהודים מהקיבוץ ושמונה ילדים ערבים מהכפר מזרעה הסמוך. מאחורי היוזמה עומדת עמותה, שחבריה יהודים וערבים, מאמינים שאפשר גם אחרת ושהשלום מתחיל בתוכנו

יוסי זיגלמן (צילום: יח"צ)

זיגלמן תומך בסודאי: "טובת העיר והתושבים לנגד עיניו"

חבר מועצת העיר נהריה, יוסי זיגלמן מסיעת מחר חדש לנהריה בראשות עו"ד אורן סודאי, הודיע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *