בית / בחירות מקומיות 2018 / נהריה: האופוזיציה דורשת להפעיל צהרונים בקיץ

נהריה: האופוזיציה דורשת להפעיל צהרונים בקיץ

 

רשויות מקומיות הודיעו לאחרונה כי יאריכו את הקייטנות בתשלום עד אמצע חודש אוגוסט, זאת כד

אפשר גם בזול וטוב. קייטנה (צילום: Kris Kerzman . מתפרסם לפי רישיון CC BY 2.0 דרך ויקישיתוף - http://commons.wikimedia.org/wiki/File:August_Summer_Art_Camp.jpg#/media/File:August_Summer_Art_Camp.jpg לפי רישיון CC BY 2.0 דרך ויקישיתוף - http://commons.wikimedia.org/wiki/File:August_Summer_Art_Camp.jpg#/media/File:August_Summer_Art_Camp.jpg
קייטנה(צילום: Kris Kerzman . מתפרסם לפי רישיון CC BY 2.0 דרך ויקישיתוף – http://commons.wikimedia.org/wiki/File:August_Summer_Art_Camp.jpg#/media/File:August_Summer_Art_Camp.jpgויקישיתוף – http://commons.wikimedia.org/wiki/File:August_Summer_Art_Camp.jpg#/media/File:August_Summer_Art_Camp.jpg

י אפשר להורים להמשיך לעבוד ולילדיהם להישאר במסגרת חינוכית עירונית.

בשבוע שעבר נודע לאמהות בנהריה כי הסיכוי להפעיל צהרונים בחופשת בקיץ  קלוש ביותר.

חברי האופוזיציה בנהריה: שרית מולכו, עו"ד אורן סודאי, יוסי זיגלמן ואייל וייזר, גוסטבו ספקטור ואור כהן, הגישו הצעה לסדר לקיים דיון מיוחד בנושא.

 

בהצעה נכתב: "מועצת העיר נרתמת למען טובת הורי הילדים בעיר ותאפשר הפעלת צהרונים ביולי אוגוסט.  הפגיעה בהורי הילדים שהשתתפו עד כה בצהרונים היא קשה מאד ופוגעת ברצף העבודה ובהכנסתם הכלכלית".

מעיריית נהריה נמסר: "בניגוד לאמור בפנייתכם, אחראית הצהרונים לא הודיעה להורים כי לא יתקיימו צהרונים בקיץ, ואת ההחלטה בעניין תקבל הנהלת העירייה. העירייה נשאלה כבר בעניין זה, וכעת היא חוזרת ומשיבה כי אינה פוסלת אפשרות להפעלת הצהרונים גם בחודשי הקיץ יולי -אוגוסט, וכי הנושא מצוי בבדיקה. העירייה תפרסם עדכון בנושא מיד עם החלטתה. יש מי שמקשקש ויש מי שעושה".

בדוק גם

כשל במזגן. הבית בשלומי (צילום כיבוי מחוז חוף)

אשה חולצה משריפה בבית בשלומי

שלושה צוותי כיבוי בפיקודו של להב אייל פינטו, פעלו בשעה 02:00 לפנות בוקר בשריפת בית …

אוהד מרחב צילום פרטי

הקרב על הליכוד בחדרה: מי יוביל את הרשימה?

מפלגת הליכוד רוצה להעמיד מועמד לראשות עיריית חדרה. לפני חודש נעשה מחטף ובוטלו הפריימריז והוכרז …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *