יום שלישי , דצמבר 18 2018
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / מסכמים שנת לימודים בעיריית נהריה
מפגש מנהלים בעיריית נהריה (צילום באדיבות העירייה)
מפגש מנהלים בעיריית נהריה (צילום באדיבות העירייה)

מסכמים שנת לימודים בעיריית נהריה

כמדי שנה עם סיום שנת הלימודים מארח ז'קי סבג בלשכתו את כל מנהלי מוסדות החינוך בעיר. השנה, פתח סבג את הפגישה וסקר בפניי כל הנוכחים את התחלות הבנייה הרבות שהתבצעו בשנת הלימודים הנוכחית בבתי הספר השונים.

בשנת הלימודים הבאה, ייפתחו 6 כיתות נוספות בבית הספר היסודי גולדה בעיר. כמו כן יש תוכניות לבניית 6 כיתות נוספות בבתיהספר: למדעים ואומנויות, בית ספר רמז, אוסישקין וכמו כן תוספות של 2 כיתות גן בשכונת עמידר, במרכז העיר ובנהריה הירוקה. בנוסף עדכן סבג כי נשלחה בקשה למשרד החינוך לחידוש מבנים בגני ילדים ובבתי הספר בעלות כוללת של 1,754,000 שקלים.

מפגש מנהלים בעיריית נהריה (צילום באדיבות העירייה)
מפגש מנהלים בעיריית נהריה (צילום באדיבות העירייה)

לאחר שראש העיר נתן את הסקירה, נערך סבב בין המשתתפים בו כל מנהל בית ספר סיכם את שנת הלימודים במוסד אותו הוא מנהל. בנוסף המנהלים ביקשו להודות לראש העיר על פועלו בתחומי החינוך והרפורמות לאורך השנה.

"כל סוף שנה כשאני יושב ושומע את המנהלים בפורום זה, אני נרגש מחדש. יש לנו מנהלים לתפארת אשר מביאים את נהריה להצלחות חינוכיות לאורך השנה", אמר סבג.

 

 

בדוק גם

ל"ג בעומר (צילום: רותי ברמן)

ל"ג בעומר בנהריה: העירייה תספק קרשים ומדורות לחוגגים

ראש עיריית נהריה ג'קי סבג, מוטרד מהסכנות הטמונות בחג האש, ומשום כך העירייה דואגת לתושבים למקום מגודר, מאובטח ומואר לצורך הדלקת מדורות. גם קרשים כבר לא צריך לאסוף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *