מבזקים
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / מסכמים שנת לימודים בעיריית נהריה

מסכמים שנת לימודים בעיריית נהריה

כמדי שנה עם סיום שנת הלימודים מארח ז'קי סבג בלשכתו את כל מנהלי מוסדות החינוך בעיר. השנה, פתח סבג את הפגישה וסקר בפניי כל הנוכחים את התחלות הבנייה הרבות שהתבצעו בשנת הלימודים הנוכחית בבתי הספר השונים.

בשנת הלימודים הבאה, ייפתחו 6 כיתות נוספות בבית הספר היסודי גולדה בעיר. כמו כן יש תוכניות לבניית 6 כיתות נוספות בבתיהספר: למדעים ואומנויות, בית ספר רמז, אוסישקין וכמו כן תוספות של 2 כיתות גן בשכונת עמידר, במרכז העיר ובנהריה הירוקה. בנוסף עדכן סבג כי נשלחה בקשה למשרד החינוך לחידוש מבנים בגני ילדים ובבתי הספר בעלות כוללת של 1,754,000 שקלים.

מפגש מנהלים בעיריית נהריה (צילום באדיבות העירייה)
מפגש מנהלים בעיריית נהריה (צילום באדיבות העירייה)

לאחר שראש העיר נתן את הסקירה, נערך סבב בין המשתתפים בו כל מנהל בית ספר סיכם את שנת הלימודים במוסד אותו הוא מנהל. בנוסף המנהלים ביקשו להודות לראש העיר על פועלו בתחומי החינוך והרפורמות לאורך השנה.

"כל סוף שנה כשאני יושב ושומע את המנהלים בפורום זה, אני נרגש מחדש. יש לנו מנהלים לתפארת אשר מביאים את נהריה להצלחות חינוכיות לאורך השנה", אמר סבג.

 

 

בדוק גם

(צילום: מנהלת הליגה)

הפסד רביעי ברציפות לנהריה לאחר הפסד 96:88 לנס ציונה

עד לאן עירוני נהריה תגיע השנה? בקצב הזה נראה שלמקום האחרון בטבלה ממנו חוזרים לליגה …

אביטל בוחבוט בורשטיין (צילום: פרטי)

מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו: "תתבייש לרקוד על הדם"

כך ענתה מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו אביטל בוחבוט - בורשטיין למהנדס מועצת שלומי טל חמי, כשפנה לממונה על התאגידים והתלונן על היעדר טיפול בגלישת שפכים לחוף בצת המזהם את הנחל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *