בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / מיקי גולדווסר: "צריך לפנות את המקום לצעירים"

מיקי גולדווסר: "צריך לפנות את המקום לצעירים"

"אני עוד לא ממש סגורה על עצמי". מיקי גולדווסר (צילום: אדריאן הרבשטיין)
"אני עוד לא ממש סגורה על עצמי". מיקי גולדווסר (צילום: אדריאן הרבשטיין)

ביום רביעי שעבר העלתה מיקי גולדווסר סטטוס בפייסבוק, בו הודיעה, כי החליטה לפרוש מהחיים הפוליטיים. גולדווסר, מספר 4 ברשימתו של אייל וייזר, לא נכנסה בקדנציה זו למועצה.

מיקי גולדווסר, מה הביא אותך לפרוש?
"בעיקר העובדה שראיתי הרבה צעירים נכנסים לפוליטיקה. זה התבטא בהקמת הרשימה למועצה של צעירי נהריה, וגם אצל וייזר, התגייסו המון-המון צעירים, בהתנדבות מוחלטת. זה סימן לי שצריך לפנות את המקום לצעירים. אני חושבת שלנו, המבוגרים, יש הרבה מאוד מה להציע ולתת, אבל אנחנו בהחלט יכולים לעשות את זה גם מאחורי הקלעים. לא בפרונט. בפרונט שיהיו הצעירים ואני תמיד אשמח ללוות את הצעירים ולענות על שאלותיהם ותחושותיהם".

זה אומר שנראה אותך פועלת מאחורי הקלעים? אם אייל ירצה את העזרה שלך, תירתמי?
"הוא תמיד-תמיד יקבל אותה. גם הוא וגם הצעירים ברשימת הצעירים".

אז מה עכשיו?
"האמת שאני עוד לא ממש סגורה על עצמי. קודם כל, אני אולי אתפנה יותר לניצ"ן נהריה (עמותה לאבחון בעיות קש"ב וריכוז אצל ילדים, הוראה מתקנת והוראה לילדים שזקוקים לתגבור). אולי יהיה לי לתרום שם גם פיזית משהו, מזמני, לא רק כיו"ר, אלא ממש גם לעשות דברים, מה שלא יכולתי לעשות קודם. ואני סבתא, כמובן. יש לי עוד בייבי, שהוא מאוד-מאוד חשוב לי וזה קלוב התעופה – מועדון התעופה בנהריה. מאוד הייתי רוצה לחפש אחר תרומות כדי לחזק את אותו. אני חושבת שהוא מאוד חשוב וצריך להצעיד אותו קצת קדימה עם חומרים וטכנולוגיה יותר חדישים. אנחנו זקוקים לכסף לצורך כך, ואין לנו אותו, אז אני רוצה להתפנות גם לזה".

אז יש סיכוי שנראה אותך בעתיד חוזרת לפוליטיקה?
"את יודעת, אומרים על מי שנדבק בחיידק הזה שהחיידק תמיד ממשיך לכרסם בו. אבל אפשר היום להפנות הרבה מאוד מרץ גם לכיוון כללי. קודם כל, למאבק על קיצור הקדנציות של ראשי ערים ועל מאבק של הוצאת הפעילות הפוליטית מהבחירות לרשויות המקומיות יש עוד הרבה מאוד דברים. יש עכשיו, למשל, תנועה גדולה וחזקה של אימהות למען שלום ושוויון והצעדה קדימה. לא חסר במדינה שלנו מה לעשות. באמת שלא חסר".

לסיום, יש לך איזשהו מסר?
"קודם כל, אני באמת מודה לכל אלה שליוו אותי לכל אורך השנים שאני הייתי בפרונט. קיבלתי המון אהבה והמון תמיכה וזה באמת מה שמחזק עשייה. שיהיה אכפת לאנשים. לפעמים דברים קטנים נותנים לזה שעושה המון כוח. אז גם מחמאה פה ומחמאה שם לאייל, לצעירים, זה נותן כוח ומחזק ומצעיד קדימה".

בדוק גם

ז'קי סבג (צילום: עיריית נהריה)

בג"צ חקירת שוחד הבחירות בנהריה: האם המסמך הסודי יטרוף את הקלפים?

הפרקליטות הודיע בבג"צ כי חקירת ראש עיריית נהריה ז'קי סבג נמצאת בסדר עדיפות גבוה והעותרים משכו את העתירה

נאור אלבז. צילום: דניאל אליאש

נאור רוצה לחיות

נאור אלבז מבוסתן הגליל נלחם על חייו. גידול סרטני בראשו לקח את ראייתו כבר בגיל  עשרה חודשים. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *