בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / "מחר מחרתיים יהיה רצח, הכתובת על הקיר"

"מחר מחרתיים יהיה רצח, הכתובת על הקיר"

ועד עובדי בית החולים נהריה יזם הבוקר הפגנת מחאה בעקבות תקיפת מאבטח בית החולים לפני יומיים. ההפגנה נועדה גם לצורך הזדהות עם מצבו הכלכלי הקשה שאליו נקלע בית החולים הדסה בירושלים.

250 עובדי בית החולים הפסיקו את עבודתם למשך שעתיים. יו"ר הועד איציק בוזגלו שיזם את המחאה הסביר את המצב הקשה: "לא ייתכן שמאבטח שעושה את עבודתו יותקף בצורה קשה ויערבו לו מחוץ לבית החולים רק כי סירב להכניס מבקרים מחוץ לשעות הביקור. אני חושב שמדינת ישראל מתעלמת מבתי החולים בנושא אלימות בוויכוח מי ישלם את התקן של שוטר. זה ויכוח שלא צריך לעניין אף אחד כי אנו קורסים מעומס וחוסר תקנים. אם למשרד הבריאות ולמשרד האוצר היה אכפת, לא היה צריך למצוא פתרון ולא להתקשקש עם תקנים. מחר מחרתיים יהיה רצח הכתובת על הקיר".

שביתה בבית חולים נהריה, הבוקר
קורסים מעומס. שביתת מחאה בבית חולים נהריה, הבוקר (צילום: אדריאן הרבשטיין)

בוזגלו התייחס גם למצבו של בית החולים הדסה.  לדבריו הגרעון הכלכלי לא הפתיע איש ממערכת הבריאות. "המקרה בהדסה הוא סימפטום ודוגמא למצבם של כל בתי החולים בארץ  בבעיות של תקציבים ועומסים ולאף אחד אין פתרונות. היום זה הדסה מחר זה בית חולים אחר. הגיע הזמן שייקחו כאן אחריות ויתקצבו את האזרח ולא רק את הוי איי פי.

בדוק גם

אביטל בוחבוט בורשטיין (צילום: פרטי)

מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו: "תתבייש לרקוד על הדם"

כך ענתה מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו אביטל בוחבוט - בורשטיין למהנדס מועצת שלומי טל חמי, כשפנה לממונה על התאגידים והתלונן על היעדר טיפול בגלישת שפכים לחוף בצת המזהם את הנחל

נבו אבוטבול מגוד טאלט (צילום יוסי גנון)

אמן החושים הכי צעיר בישראל

תבחרי מספר", הוא אומר, "אבל שיהיה מספר קשה, לא מאה, מספר בן שלוש ספרות. עכשיו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *