בית / גליל מערבי / נהריה / מועדון האבלון חזר בתשובה

מועדון האבלון חזר בתשובה

הידעתם? לרגע אחד מועדון האבלון חזר בתשובה. ולא תאמינו מי אחראי על כך. המועמד למועצת העיר נהריה חיים רואש מטעם סיעת ש"ס, שהוא גם סגן ראש עיריית נהריה בפועל.  אז לקראת סליחות יום כיפור, הביא רואש הרצאה מעניינת של הרב הגדול זמיר הכהן ומשמח הלבבות הרב שמעון פרץ. 500 צעירים מנהריה והאזור הגיעו עד לאבלון לערב שהוגדר כיוצא דופן.  במקום שבדרך כלל האווירה מחשמלת, נחה אווירה של קדושה ורוחניות.

רואש תגיד, מה לרבנים ולמועדוני לילה?
"התקשרתי למיקי אחד הבעלים של המועדון והצעתי לו, הוא שמח מיד ואישר לי להזיז את הרעיון. דיברתי עם הרב זמיר כהן שמכיר אותי משנים של פעילות בתחום ושמח מאוד. פרסמנו ולא תאמינו המועדון היה מלא. ב"ה אני מאוד הייתי שמח שהייתה לי הזכות לפני כיפור לזכות את כל אחינו ואחיותינו לשמוע את דבר השם היו תגובות מעולות עד כדי כך שרוצים עוד ערבים דומים כגון זה וכמובן אשמח מאוד לשרת את כל תושבי העיר בשמחה חג שמח".

רואש והכהן (צילום: עצמי)
רואש והכהן (צילום: עצמי)

בדוק גם

כוכבי מיוזיקלי (צילוםן יח"צ)

כוכבי מיוזיקלי מגיעים לעכו

אטרקציות הקיץ ממשיכות בקניון עזריאלי עכו מקבוצת קניוני עזריאלי. בעוד שבוע יתארחו בקניון כוכבי אפליקציית …

"הרומנים של תרשיחא לא פצו פה ולא התלוננו על התנאים שבהם שיכנו אותם". היום, אחרי 60 שנה צילום: איילת קורן

אנחנו כולנו מאותו הכפר

הצד של תרשיחא של הכרתם. הידעתם שבסוף שנות ה-40, תחילת ה-50, דיברו בכפר הערבי שתי שפות? רומנית וערבית? בתחילת השבוע התקיים במושב מעונה מפגש מרגש של בני הקהילה הרומנית של תרשיחא. היו שם זקנים, ניצולי שואה, שהגיעו ארצה באונייה, וילדיהם, שחלקם נולדו בכפר, ובעיקר היו שם הרבה זיכרונות יפים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *