מבזקים
בית / גליל מערבי / נהריה / מועדון האבלון חזר בתשובה

מועדון האבלון חזר בתשובה

הידעתם? לרגע אחד מועדון האבלון חזר בתשובה. ולא תאמינו מי אחראי על כך. המועמד למועצת העיר נהריה חיים רואש מטעם סיעת ש"ס, שהוא גם סגן ראש עיריית נהריה בפועל.  אז לקראת סליחות יום כיפור, הביא רואש הרצאה מעניינת של הרב הגדול זמיר הכהן ומשמח הלבבות הרב שמעון פרץ. 500 צעירים מנהריה והאזור הגיעו עד לאבלון לערב שהוגדר כיוצא דופן.  במקום שבדרך כלל האווירה מחשמלת, נחה אווירה של קדושה ורוחניות.

רואש תגיד, מה לרבנים ולמועדוני לילה?
"התקשרתי למיקי אחד הבעלים של המועדון והצעתי לו, הוא שמח מיד ואישר לי להזיז את הרעיון. דיברתי עם הרב זמיר כהן שמכיר אותי משנים של פעילות בתחום ושמח מאוד. פרסמנו ולא תאמינו המועדון היה מלא. ב"ה אני מאוד הייתי שמח שהייתה לי הזכות לפני כיפור לזכות את כל אחינו ואחיותינו לשמוע את דבר השם היו תגובות מעולות עד כדי כך שרוצים עוד ערבים דומים כגון זה וכמובן אשמח מאוד לשרת את כל תושבי העיר בשמחה חג שמח".

רואש והכהן (צילום: עצמי)
רואש והכהן (צילום: עצמי)

בדוק גם

ישיבת פורום קו עימות הערב בעיריית מעלות (צילום: ענת מינסטר

פורום קו עימות: "רק כשיפלו טילים בצפון, יפלו אסימונים בירושלים"

פורום קו עימות קיים היום, (ראשון) ישיבה דחופה של ראשי רשויות הפורום לדיון בפערי התראה, …

אפשר גם בזול וטוב. קייטנה (צילום: Kris Kerzman . מתפרסם לפי רישיון CC BY 2.0 דרך ויקישיתוף - http://commons.wikimedia.org/wiki/File:August_Summer_Art_Camp.jpg#/media/File:August_Summer_Art_Camp.jpg לפי רישיון CC BY 2.0 דרך ויקישיתוף - http://commons.wikimedia.org/wiki/File:August_Summer_Art_Camp.jpg#/media/File:August_Summer_Art_Camp.jpg

נהריה: האופוזיציה דורשת להפעיל צהרונים בקיץ

עיריית נהריה בתגובה: "יש מי שמקשקש ויש מי שעושה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *