בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / מבחן בוזגלו עבר בהצלחה

מבחן בוזגלו עבר בהצלחה

בבחירות שהתקיימו לועד העובדים של בית החולים נהריה, נבחר איציק בוזגלו, היו"ר המכהן, לקדנציה נוספת, שמינית במספר. בכך משלים בוזגלו 21 שנים בראשות הוועד. בנוסף, הצליח בוזגלו להכניס לוועד את כל קבוצת המתמודדים בה תמך, מה שמבטיח לו רוב מוחלט בקדנציה הקרובה. בבחירות הציגו 20 עובדים את מועמדותם וההשתתפות היתה גבוהה מאוד כשאחוז המצביעים הכללי עמד על 75.4%.

איציק בוזגלו
"מאמינים בי". איציק בוזגלו (צילום: עצמי)

בוזגלו, שכאמור זכה ברוב הקולות, נהנה מתמיכה של 72.6% מקולות העובדים. איברהים אגא, שהתמודד מטעם סקטור הפרא-רפואי, זכה ב-68.5% מקולות הבוחרים. הניצחון בהפרש הגבוה ביותר היה של זיו פרבר, נציג האקדמאים, שזכה לתמיכה של 75% מקולות העובדים. ואלה הנבחרים: איציק בוזגלו, איברהים אגא, שמעון פריינטה, רונן בן שושן, עמוס פולט וזיו פרבר. חגית חתן, שנבחרה אף היא, החליטה להסיר את מועמדותה ולהתפטר. במקומה נכנס לוועד יוסי יהודה.

בוזגלו: "התוצאה מלמדת יותר מהכל על האמון הרב שהעובדים רוחשים לי ולהרכב הנציגים שפועלים לצידי בוועד. חרטנו על דגלנו להמשיך ולפעול לטובת קידום מעמדם של העובדים, תוך הקפדה על שמירת זכויותיהם המלאות וכך נמשיך. זאת, לצד שיתוף פעולה והבנה עם הנהלת בית החולים. אני מודה לכל העובדים שמימשו את זכותם להצביע, להשפיע ולהכריע".

 

בדוק גם

תמונות מוסתרות בתערוכה

לא מספיק צנוע

במבואת היכל התרבות כרמיאל המשמשת גם מקום לתערוכות אומנות נחנכה בתחילת החודש תערוכת ציורים ייחודית …

ברז

תושבי כרמיאל התלוננו על מים אדומים ועכורים בברזים

בשבועות האחרונים רבו המקרים של הפסקת שימוש במים זורמים במספר מקומות בגליל המערבי, עקב זיהום …

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *