בית / גליל מערבי / נהריה / מאפרת מעולם אחר

מאפרת מעולם אחר

סמדר מלכה, בת 34 מנהריה, היא מאפרת איפור גוף, איפורי במה וסרטים בטכנולוגיה וטכניקות שלא תראו באזור הצפון, אם בכלל בארץ. בעוד מספר חודשים היא תייצג אותנו בתחרות בינלאומית של איפור גוף באוסטריה. עד אז היא תמשיך בבוקר לשמח ילדים בעבודתה בקיבוץ סער ומיד כשמסתיים לו עוד יום בשגרה היא תופסת את המכחולים ומתמסרת.

מלכה היא זן נדיר בנוף המקומי, מאפרת על, עם פוטנציאל גדול ועם מוטיבציה ענקית להצליח. אפילו המלצר בבית הקפה שישבנו בו, לא יכול היה להתעלם מיצירות האומנות כשהיא שלפה את האייפד. מבחינתה, ציורי גוף הם אמירה חד משמעית, למרות שהשוק נמצא בחיתוליו בארץ. "ציור על גוף חי זה כמו לצייר על קנבס נושם. התזוזה של הגוף, ממחישה כל נרטיב בסיפור הציורי", מסבירה מלכה, "אני לא עובדת עם סקיצות, ניחנתי בכישורי ציור, כאלה שלא משאירים מקום לדמיון".

סמדר מלכה (צילום: ליאור לייבוביץ)
סמדר מלכה (צילום: ליאור לייבוביץ)
100 אחוז איפור. עבודת של סמדר מלכה (צילום: ליאור לייבוביץ)
100 אחוז איפור. עבודת של סמדר מלכה (צילום: ליאור לייבוביץ)

איך ידעת שבזה תרצי לעסוק, איפור גוף ואיפורי אפקטים?

"מגיל קטן ידעתי שאני אצייר על הגוף. בגיל חמש נסענו לפסטיבל עכו ומאפרת איפרה אותי לנמר כחול. כשחזרתי הביתה צחקו עליי הילדים, אבל אז הבנתי שזה מה שאני רוצה להיות, רק ששכחתי מזה למשך שנים רבות. "אחרי הצבא נסעתי לפלורידה, גרתי שם מספר שנים וכשחזרתי גמלה בליבי ההחלטה שזה מה שארצה לעשות בחיי. נרשמתי ללימודים באיל מקיאג', מההתחלה הבנתי שאיפור הגוף והאפקטים זה הייעוד שלי. השאיפה הגדול שלי היא ללמד איפור מקצועי במכללות, להוציא ליין של מכחולים על שמי, לשאוף ולקבל הכרה בינלאומית ואני בדרך לשם".

הסיפור המלא יתפרסם מחר במקומון: "צפון 1".

בדוק גם

צו סגירה לתחנה. ז'קי סבג (צילום: אדריאן הרבשטיין)

סבג צריך להתפלל חזק שיאושרו הטבות המס

ראש עיריית נהריה ז'קי סבג צריך להתפלל חזק שתוספת התקציב להטבות המס שאושרו בשבוע שעבר בוועדת השרים …

הכיסאות שנזרקו בחוף גלי גליל צילום פרטי

למי הפריעו כיסאות המתרחצים בחוף הים בנהריה?

קבוצת אנשי ים המגיעה בקביעות לחוף גלי גליל בנהריה נדהמה לאחרונה כי עובדי עיריית נהריה זרקו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *