בית / גליל מערבי / נהריה / לא ליגת האלופות: הקבוצה בהכנה, המאמן נופש בחו"ל

לא ליגת האלופות: הקבוצה בהכנה, המאמן נופש בחו"ל

שידור חוזר בבית״ר נהריה. הקבוצה החלה בהכנותיה לעונה הקרובה לפני שבועיים, אך התאמנה בשבוע שעבר ללא המאמן ג'רי בן חמו ש…יצא לשבוע חופשה בחו״ל. הקבוצה מתאמנת פעמיים בשבוע בימים שני ורביעי והתאמנה עם עוזר המאמן אנדריי פארן.

ג'רי בן חמו
נעדר בתיאום, יחזור מחר. ג'רי בן חמו ( צילום: אדריאן הרבשטיין)

"בלינקר" נזכר ומזכיר שגם בעונה שעברה יצא בן חמו לשבוע חופשה בזמן שהקבוצה כבר החלה את הכנותיה ואז הוסבר שבן חמו הוחתם ברגע האחרון ולכן יו״ר הקבוצה ניסים אלפסי אישר את היעדרותו.

הפעם בן חמו חתם בקבוצה עוד הרבה לפני פתיחת העונה. יצוין כי למרות זאת, אלפסי מגבה בצורה מוחלטת את השידור החוזר של המאמן: ״בן חמו חתם בבית"ר נהריה לאחר שהודיע לי שהוא יהיה בחופשה בתאריכים אלה. הוא השאיר תכנית והוראות מדויקות לעוזר המאמן. בסך הכל הוא נסע לשבוע ונעדר רק משני אימונים.
"בית״ר נהריה עדיין לא ברצלונה ולא יקרה כלום אם המאמן לא יהיה בשני אימונים. הוא סגר את הנסיעה כבר לפני הרבה זמן בתיאום איתי ואני אישרתי. כבר ביום שישי יתקיים אימון ובן חמו יעביר אותו. אל תעשו מהדברים האלה כאילו העולם התהפך. אנחנו התחלנו להתאמן הרבה לפני קבוצות בליגה שעדיין לא פתחו את העונה״.

השוער אלעד חיליק שהיה שותף לעליית הקבוצה מליגה ג' מתאמן איתה וייתכן שיחתום.

 

בדוק גם

חגיגה מוקדמת. שחקני אליצור כרמיאל חוגגים את הישארותם בליגת העל בסיום העונה צילומים: אלכס הובר

שרדו וירדו: אליצור כרמיאל ויתרה על ליגת העל

יו"ר האגודה יצחק קפלן, שהזהיר בסיום העונה שעברה כי ללא תקציב ראוי הוא אינו מתכוון להמשיך להחזיק את הקבוצה בליגת העל, מימש השבוע את איומו והחליט: אליצור כרמיאל תשחק בעונה הבאה בליגה הלאומית

"הרומנים של תרשיחא לא פצו פה ולא התלוננו על התנאים שבהם שיכנו אותם". היום, אחרי 60 שנה צילום: איילת קורן

אנחנו כולנו מאותו הכפר

הצד של תרשיחא של הכרתם. הידעתם שבסוף שנות ה-40, תחילת ה-50, דיברו בכפר הערבי שתי שפות? רומנית וערבית? בתחילת השבוע התקיים במושב מעונה מפגש מרגש של בני הקהילה הרומנית של תרשיחא. היו שם זקנים, ניצולי שואה, שהגיעו ארצה באונייה, וילדיהם, שחלקם נולדו בכפר, ובעיקר היו שם הרבה זיכרונות יפים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *