יום שבת , ינואר 19 2019
בית / גליל מערבי / נהריה / לא ליגת האלופות: הקבוצה בהכנה, המאמן נופש בחו"ל
ג'רי בן חמו
. ג'רי בן חמו ( צילום: אדריאן הרבשטיין)

לא ליגת האלופות: הקבוצה בהכנה, המאמן נופש בחו"ל

שידור חוזר בבית״ר נהריה. הקבוצה החלה בהכנותיה לעונה הקרובה לפני שבועיים, אך התאמנה בשבוע שעבר ללא המאמן ג'רי בן חמו ש…יצא לשבוע חופשה בחו״ל. הקבוצה מתאמנת פעמיים בשבוע בימים שני ורביעי והתאמנה עם עוזר המאמן אנדריי פארן.

ג'רי בן חמו
נעדר בתיאום, יחזור מחר. ג'רי בן חמו ( צילום: אדריאן הרבשטיין)

"בלינקר" נזכר ומזכיר שגם בעונה שעברה יצא בן חמו לשבוע חופשה בזמן שהקבוצה כבר החלה את הכנותיה ואז הוסבר שבן חמו הוחתם ברגע האחרון ולכן יו״ר הקבוצה ניסים אלפסי אישר את היעדרותו.

הפעם בן חמו חתם בקבוצה עוד הרבה לפני פתיחת העונה. יצוין כי למרות זאת, אלפסי מגבה בצורה מוחלטת את השידור החוזר של המאמן: ״בן חמו חתם בבית"ר נהריה לאחר שהודיע לי שהוא יהיה בחופשה בתאריכים אלה. הוא השאיר תכנית והוראות מדויקות לעוזר המאמן. בסך הכל הוא נסע לשבוע ונעדר רק משני אימונים.
"בית״ר נהריה עדיין לא ברצלונה ולא יקרה כלום אם המאמן לא יהיה בשני אימונים. הוא סגר את הנסיעה כבר לפני הרבה זמן בתיאום איתי ואני אישרתי. כבר ביום שישי יתקיים אימון ובן חמו יעביר אותו. אל תעשו מהדברים האלה כאילו העולם התהפך. אנחנו התחלנו להתאמן הרבה לפני קבוצות בליגה שעדיין לא פתחו את העונה״.

השוער אלעד חיליק שהיה שותף לעליית הקבוצה מליגה ג' מתאמן איתה וייתכן שיחתום.

 

בדוק גם

שמחה גדולה. שחקני מעלות חוגגים את העלייה (במרכז התמונה: מהראן עג'ם)

עלייתם, אמונתם

"בורא עולם רצה שמעלות תעלה ליגה, וברגע שהחליט שכך יקרה, הכל פעל לטובתנו". הדובר, מאמן סקציה מעלות יוסי (ג'רי) בן חמו, שהצעיד את קבוצתו לעונה חלומית שהסתיימה בעלייה לליגה א' והעפלה היסטורית לרבע גמר גביע המדינה. דרכה של מעלות היתה שזורה העונה בהרבה ניסים והיכולת של שחקניה לחזור ממצבים אבודים היתה מעוררת התפעלות. סיפורה של קבוצה קטנה עם נשמה גדולה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *