יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / גליל מערבי / נהריה / כדורגל ליגה ב': זו היתה שליחות למען שימור השואה

כדורגל ליגה ב': זו היתה שליחות למען שימור השואה

מאמן בית"ר נהריה ג'רי בן חמו, חזר בסוף שבוע שעבר מחו"ל לאחר שלדבריו לא היה בנופש, כפי שפורסם אלא בשליחות מטעם עבודתו למורשת השואה: "ביקרנו במוסדות למען שימור השואה ביקרנו בבתי כנסת בבודפשט בהונגריה ובוינה שבאוסטריה".

כל שנה אתה יוצא לחו"ל באמצע העונה?

 ג'רי בן חמו
"יש תכנית, יש דרך". ג'רי בן חמו (צילום: אדריאן הרבשטיין)

"תאמין לי הלוואי שכל קבוצה תתאמן כמו בית"ר נהריה. יש תכנית עבודה, יש דרך, יש עוזר מאמן. בסך הכל נעדרתי משני אימונים וכבר כשנחתתי ביום שישי העברתי אימון ולמחרת קיימנו משחק".

אז אתם הולכים על עלייה בכל הכוח?

"החתמנו את אסף פחימה מקרית שמונה קשר בונה. יחד עם מיכה שושן זה חלק מאד חשוב במערך ואני מאמין שסוף סוף תוכלו לראות כדורגל בנהריה".

בניתם סגל של כ- 24 שחקנים שדורש תקציבים.

"נכון. כרגע יש סגל גדול, רובו מורכב מצעירים. לצערי עזב אותנו הבלם חאלד זבידאת. למרות הסגל הגדול אנחנו לא חורגים מהתקציב של 250 אלף שקלים".

איזה תקציב צריך לדעתך כדי לעלות ליגה?

"כשעליתי עם מעלות היה לי תקציב של 540 אלף שקלים. אני מאמין שעם 400- 500 אלף שקלים אפשר לעלות ליגה. כרגע אנחנו משחקים כדורגל יפה ועם סגל שחקנים שרוצה ומעוניין לעבוד. אם ננצח חמישה משחקים בהתחלה אני חושב שנהיה בדרך הנכונה".

 

בדוק גם

שואב כוח מההרצאות. בליצבלאו (צילום פרטי)

"אלוהים נשאר עם העיניים שלי בעזה"

13 שנים אחרי שנפצע בפיגוע בעזה ואיבד את מאור עיניו, אורן בליצבלאו מוכיח שבשבילו גם השמיים הם לא הגבול. בחודש שעבר הוא חצה את קו הסיום בתחרות איש הברזל בקטגוריית עיוורים בשוודיה, כשהוא שובר שיא עולמי - 10 שעות ו-51 דקות. בחודש הבא הוא יחזור לעיר הולדתו נהריה ויספר את סיפור חייו

טיפול בצעירים. עופר אלקיים (צילום: יח"צ)

נהריה: קרב על הקול הדתי

השיח על סדר היום  בנהריה הוא איחוד בין מועמדים ואילו בקרב הסיעות הדתיות בנהריה יש …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *