בית / גליל מערבי / נהריה / טאצ'דאון צפוני: כוכבי הצפון ניצחו את רחובות 28:32

טאצ'דאון צפוני: כוכבי הצפון ניצחו את רחובות 28:32

עונת הפוטבול הישראלית נפתחה בסוף השבוע כשהנציגה הצפונית, קבוצת "כוכבי הצפון", רושמת במחזור הראשון ניצחון על קבוצת רחובות סילברבאקס, 28:32.

המשחק המרתק התעלה לרמה גבוהה והוכרע רק בדקות הסיום. כוכבי הצפון היו הראשונים לעלות על לוח התוצאות כשאדיר מדלקר מנצל חטיפה של הוד ג'ינו ובריצת 6 יארד, קובע יתרון לקבוצתו. הרחובות ים ביצעו מהפך ועלו ל-8:14, אך אייל בזיל, בטאצ'דאון מרשים איזן ל-14:14 במחצית.

באמצע הרבע השלישי מצא יעקב פרידמן את אורן קנז לטאצ'דאון של 24 יארד, כדי להחזיר את היתרון לכוכבי הצפון. האורחים לא ויתרו ועם פתיחת הרבע הרביעי, השוו ל-24:24. תשע דקות לסיום ביצע ג'ינו חטיפה נוספת ושי רוטבאום אסף את הכדור ורץ לטאצ'דאון הראשון בקריירה שלו.

רחובות ניסתה לבצע מהפך בתוצאה או לפחות להשוות ויצאה למתקפה בדקה האחרונה למשחק. חסימה פנטסטית של דותן בן דוד ומסירה מדויקת, העניקו את הנקודות לכוכבי הצפון שחגגו פתיחת עונה מוצלחת.

בשורות כוכבי הצפון בלטו שי רוטבאום (12 תיקולים וטאצדאון), עמית אלקובי והוד ג'ינו (8 תיקולים וחטיפת מסירה) ואדיר מדקר (11 נשיאות כדור ל-30 יארד וטאצ'דאון).

במחזור הקרוב יצאו כוכבי הצפון למשחק חוץ מול הקינגז מירושלים.

פתחו בסערה. שחקני "כוכבי הצפון" חוגגים את הניצחון   (צילום: צילום: דריה סבנטורז'צקי)
פתחו בסערה. שחקני "כוכבי הצפון" חוגגים את הניצחון (צילום: צילום: דריה סבנטורז'צקי)

בדוק גם

חגיגה מוקדמת. שחקני אליצור כרמיאל חוגגים את הישארותם בליגת העל בסיום העונה צילומים: אלכס הובר

שרדו וירדו: אליצור כרמיאל ויתרה על ליגת העל

יו"ר האגודה יצחק קפלן, שהזהיר בסיום העונה שעברה כי ללא תקציב ראוי הוא אינו מתכוון להמשיך להחזיק את הקבוצה בליגת העל, מימש השבוע את איומו והחליט: אליצור כרמיאל תשחק בעונה הבאה בליגה הלאומית

"הרומנים של תרשיחא לא פצו פה ולא התלוננו על התנאים שבהם שיכנו אותם". היום, אחרי 60 שנה צילום: איילת קורן

אנחנו כולנו מאותו הכפר

הצד של תרשיחא של הכרתם. הידעתם שבסוף שנות ה-40, תחילת ה-50, דיברו בכפר הערבי שתי שפות? רומנית וערבית? בתחילת השבוע התקיים במושב מעונה מפגש מרגש של בני הקהילה הרומנית של תרשיחא. היו שם זקנים, ניצולי שואה, שהגיעו ארצה באונייה, וילדיהם, שחלקם נולדו בכפר, ובעיקר היו שם הרבה זיכרונות יפים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *