בית / גליל מערבי / נהריה / ושוב אתכם: מכבי נהריה מחדשת פעילות

ושוב אתכם: מכבי נהריה מחדשת פעילות

 

אמיל חורגין
מועמד לאמן את מכבי נהריה. אמיל חורגין (צילום: אדריאן הרבשטיין)

בית"ר נהריה (ליגה א')

הבלם סאלח חאג', ששיחק בעונה שעברה במכבי מעלות, סיכם בקבוצה והוא מצטרף לשתי החתמות קודמות של השוערים נדב לוי וגיא סלמה. אימוני הקבוצה מתוכננים להיפתח ב-28 ביולי (יום ראשון), כששבוע האימונים הראשון מתוכנן למבחנים עבור שחקנים ומצטרפים חדשים. המאמן יוסי (ג'רי) בן חמו, היה מעוניין להשאיר את רוב שחקני הסגל מהעונה שעברה ובימים אלה מנהל היו"ר ניסים אלפסי, משא ומתן כספי עם אותם שחקנים. בן חמו: "עד פתיחת האימונים, שום דבר לא ברור ולא סגור. נראה מי יגיע ועם מי נסתדר מבחינה כספית ואז נחל בהרכבת הסגל". בימים האחרונים הועלה שמו של בן חמו כמועמד לאימון סקציה מעלות, שמתקשה למצוא מאמן. על כך הגיב בן חמו: "סקציה מעלות זה בית חם ואחד המועדונים המסודרים בארץ מכל הבחינות, אבל אני בבית"ר נהריה ולא פוזל לשום קבוצה אחרת".

מכבי נהריה (ליגה ג')

מכבי נהריה, שהתפרקה לפני מספר שנים, הוקמה השבוע מחדש ובעונה הקרובה תחדש את פעילותה בליגה ג'. את הקבוצה ידריך המאמן אמיל חורגין וראשיה יהיו אבי סבג ומיכה שושן, המנהלים את בית הספר לכדורגל של המועדון. חורגין: "כרגע, אין לנו מטרות מוגדרות, ואנו עוסקים בימים אלה בגיבוש סגל שחקנים. גם לא תשמע מאיתנו הצהרות על העלייה, כי בשלב זה המטרה היא לשחק וליהנות. התקציב של הקבוצה יהיה מינימאלי, השחקנים לא יקבלו שכר, אבל ייהנו מתנאים וכל הציוד הנדרש".

 

 

 

בדוק גם

"הרומנים של תרשיחא לא פצו פה ולא התלוננו על התנאים שבהם שיכנו אותם". היום, אחרי 60 שנה צילום: איילת קורן

אנחנו כולנו מאותו הכפר

הצד של תרשיחא של הכרתם. הידעתם שבסוף שנות ה-40, תחילת ה-50, דיברו בכפר הערבי שתי שפות? רומנית וערבית? בתחילת השבוע התקיים במושב מעונה מפגש מרגש של בני הקהילה הרומנית של תרשיחא. היו שם זקנים, ניצולי שואה, שהגיעו ארצה באונייה, וילדיהם, שחלקם נולדו בכפר, ובעיקר היו שם הרבה זיכרונות יפים

זכו במדליות. (משמאל לימין) חיים נהוראי ואקנין, לירון שמואל, אלעד פריאל, לוקאס חדאד וניב קחטה צילום: אלכס דר

אליפות ישראל לילדים: מעלות זכתה ב-5 מדליות

שלושה חניכי האקדמיה לאגרוף תאילנדי מעלות, הוכתרו לאלופי ישראל ו-2 נוספים זכו במדליות כסף וארד. המאמן אלכס דר: "אין ספק שעוד נשמע עליהם"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *