מבזקים
בית / גליל מערבי / נדל"ן גליל מערבי / התקבל היתר בנייה לפרויקט פנינת הלוטוס

התקבל היתר בנייה לפרויקט פנינת הלוטוס

פנינת הלוטוס
פנינת הלוטוס (הדמית מחשב)

פרויקט "פנינת הלוטוס” ברחוב הלוטוס בשכונת עין שרה, יקום דרומית לגן הבהאיים. בפרויקט ייבנו 2 קוטג'ים דו משפחתיים- 4 יחידות דיור סך הכל, בעיצוב אדריכלי מיוחד על ידי האדריכל איציק בן דוד. מדובר בפרויקט פרימיום ברמת של בנייה פרטית ואיכות גבוהה מאד. הקוטג'ים ייבנו על אדמה פרטית שרשומה בטאבו ומשתרעים על שטח של 265 מ"ר כל אחד. 180 מ"ר בנוי כולל מרפסות וגינה גדולה וכניסות נפרדות.

בהיצע: חמישה חדרים גדולים ומרווחים, מטבח מפואר ומפרט טכני עשיר. בקומה הקרקע: מטבח, סלון, ממ"ד, שירותים ויציאה לגינה. בקומה העליונה: שלושה חדרי שנה פלוס מרפסות. המחיר: החל מ- 2 מיליון שקלים.

הלוטוס הוא רחוב שקט ופסטורלי. נמצא חמש דקות הליכה ממרכז העיר וסמוך לקניון נהריה וכבישים הראשיים. בסמוך נמצאת חטיבת הביניים נופר, בית ספר היסודי בגין ומגוון רחב של חנויות, מרפאות ונותני שירות אחרים. לאחרונה עם סיום עבודות ההפרדה המפלסית של רכבת ישראל ופתיחת המעבר תת קרקעי בעין שרה, חזר הרחוב לשקט שאפיין אותו. מדובר בשטח היחידי שנותר לבנייה בכל עתודות הקרקע בעין שרה החדשה.

היזם אבי בן הרוש מסביר כי פרויקט הפרימיום שונה בנוף האורבני מרווח מאד בין כל יחידה ומציע שביל גישה פרטי לכל כניסה. הפרויקט משווק על ידי תיווך אדיר.

בדוק גם

ז'קי סבג

 אורנה שמחון לסבג: בטל במיידי הפרדת בנות ובנים בביקורך בגנים 

נהריה סערה לאור הודעה שהופצה  מהעירייה  לסייעות בגני הילדים בעיר לקראת ביקורו של ראש עיריית …

טובה מעוז צילום עצמי

"אתה לוקח אזור תעשייה, שם עליו איקס"

ברשות מקרקעי ישראל עובדים על תוכנית לשינוי ייעוד גבעת תעש: למגורים, תעשייה ומסחר במתכונת של עירוב שימושים. תוכנית שתתממש עוד עשור ועליה ייבנו  2000 יח"ד ויפונו מפעלים. בוועדה המקומית התנהל לאחרונה דיון בנושא שהושהה על ידי חברי הועדה ההמומים מהכוונה לבטל חלק מאזור תעשייה.  התוכנית מסבירה שגבעת תעש וסביבתה יהפכו למרכז היישוב  

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *