מבזקים
בית / גליל מערבי / בחירות מקומיות בגליל המערבי / הצצה בלעדית: כך נראה החמ"ל הסודי של סבג

הצצה בלעדית: כך נראה החמ"ל הסודי של סבג

מטה הבחירות של ראש עיריית נהריה ז'קי סבג תמיד  נחשב לאזור ממודר. מעט מאד אנשים יודעים על קיומו של החדר הסודי ממנו מתבצעת העבודה האמיתית,  ניתוח הנתונים,  הרשימות התומכים ואלו שעוד צריך לשכנע. מקורבים מכנים זאת כמו "הבור הסודי", בדיוק כמו בצה"ל. לעומת זאת המטה הראשי ברחוב המייסדים הוא המוחצן בו נראים הפעילים שם יושב סבג מרבית היום יחד עם מקורביו.

לבלינקר ניתנה הצצה נדירה. עשרות מקומות ישיבה, לכל פעיל טלפון, רשימות בוחרים, מרקרים צבעוניים ועל כל כיסא מתוחה חולצת הבחירות: "ממשיכים עם ז'קי".

המטה הסודי של סבג
המטה הסודי של סבג (צילום: פרטי)

 

בדוק גם

ישיבת פורום קו עימות הערב בעיריית מעלות (צילום: ענת מינסטר

פורום קו עימות: "רק כשיפלו טילים בצפון, יפלו אסימונים בירושלים"

פורום קו עימות קיים היום, (ראשון) ישיבה דחופה של ראשי רשויות הפורום לדיון בפערי התראה, …

אפשר גם בזול וטוב. קייטנה (צילום: Kris Kerzman . מתפרסם לפי רישיון CC BY 2.0 דרך ויקישיתוף - http://commons.wikimedia.org/wiki/File:August_Summer_Art_Camp.jpg#/media/File:August_Summer_Art_Camp.jpg לפי רישיון CC BY 2.0 דרך ויקישיתוף - http://commons.wikimedia.org/wiki/File:August_Summer_Art_Camp.jpg#/media/File:August_Summer_Art_Camp.jpg

נהריה: האופוזיציה דורשת להפעיל צהרונים בקיץ

עיריית נהריה בתגובה: "יש מי שמקשקש ויש מי שעושה"

4 תגובות

  1. יוסי אלפסי

    למלון קרלטון וצוות העובדים,מנהלת האירועים זיווה,מיכל,חמודי, צוות האחזקה- תודה על הסיוע ועל הסובלנות שגיליתם במהלך יום הבחירות.נתראה בשמחות!

  2. יוסי אלפסי

    תודה עמוקה לצוות הנהדר במטה קרלטון.לרצים, למוקדנים, לצוות המחשוב,למנהלות, לרכזי דיווח-נעמי,ברז'ית,ערמונה ולרותי בן הרוש,לצוות הניהולי-ליז,איריס,רונית, ורותי נווה.לאיש היקר שדאג להשלים אותי סא"ל אלי בוחבוט,לצוות הטלפנים סליחה אם קצת כעסתי עליכם כל זאת היה למען ההצלחה. לאסף טיקוצקי כמו תמיד הייתה עשר! להתראות ב 22.10.2018!

  3. הכל מכספי הארנונה ועובדי עיריה. בושה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *