בית / גליל מערבי / נהריה / המרוץ לאימון

המרוץ לאימון

יו"ר עירוני נהריה ניסים אלפסי קיים בימים האחרונים מרתון של פגישות עם מאמנים פוטנציאליים לאימון הקבוצה, ומסתמן כי כבר בשבוע הבא תיחשף זהות המאמן חדש שיירש את מקומו של שי מינסטר, שיסיים קדנציה של שנתיים בקבוצה.

רשימה המועמדים כוללת את אריק אלפסי מאמן נבחרת הנוער של ישראל, אבנר יאור מאמנה היוצא של הפועל עפולה, מיקי גורקה שאימן את הקבוצה לפני שנתיים, רובי בלינקו שאימן באקדמיה לכדורסל בוינגייט, גיל סופר ששימש כמנכ"ל מחלקת הנוער בנהריה, שרון אברהמי מאמנה של אליצור קרית אתא, רועי חגאי מאמנה של מכבי הוד השרון ואבי אשכנזי ממכבי חיפה, שכבר העלה את נהריה לליגת העל בשנת 2002 והביא אותה עד לתואר סגנית אלופת המדינה.
אלפסי: "ישבנו עם מספר מאמנים, אבל עוד לא קיבלנו החלטה. מחמיא שכל כך הרבה מאמנים טובים ואיכותיים רוצים לעבוד אצלנו. אני מאמין שתוך שבוע תתקבל החלטה".

ניסים אלפסי
הטלפון לא מפסיק לצלצל. היו"ר אלפסי (צילום: אדריאן הרבשטיין)

מה חשוב לך שיהיה במאמן הבא?
"קודם כל שיכיר את הליגה הלאומית ויהיה בעל ניסיון. חשוב גם איך הוא רואה את הקבוצה בשנה הבאה, ואיזה סגל שחקנים לדעתו צריך לבנות כדי להתמודד שוב על העלייה". השבוע נודע, כי משכורות חודש אפריל טרם שולמו לשחקנים. אלפסי: "יש עיכוב טכני בהעברת תשלום המשכורות, אבל לשחקנים אין מה לדאוג. הם יקבלו אותה בימים הקרובים".

בדוק גם

תמונה למזכרת? דניאל סטנצ'יו על רקע האצטדיון העירוני צילום: ויקטור כהן

עיריית עכו מגבירה את הלחץ על ראשי הפועל עכו לעזוב

האיצטדיון העירוני נסגר בפני עמותת הפועל עכו ומשרדי האגודה פונו. זאת, כתגובה להחלטת חבריה להמשיך את ההתקשרות עם המנהל המקצועי דניאל סטנצ'יו. בעירייה לא פוסלים אפשרות להקים את הקבוצה מחדש, בליגה ג'

ז'קי סבג (צילום: עיריית נהריה)

בג"צ חקירת שוחד הבחירות בנהריה: האם המסמך הסודי יטרוף את הקלפים?

הפרקליטות הודיע בבג"צ כי חקירת ראש עיריית נהריה ז'קי סבג נמצאת בסדר עדיפות גבוה והעותרים משכו את העתירה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *