בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / הורים בבית הספר שחקים: "מגנים בתוקף את התנהלותו והתנהגותו של אבי מנשס"

הורים בבית הספר שחקים: "מגנים בתוקף את התנהלותו והתנהגותו של אבי מנשס"

 

 

הורים לתלמידים החברים בלהקת קולות עמל, פנו השבוע לראש עיריית נהריה ז'קי סבג במכתב קשה מאוד בו הם מגנים בכל תוקף את התנהגותו של מנהל בית הספר שחקים אבי מנשס כלפי מנהל להקת קולות עמל חנן עבדה.

הסערה של ההורים הגיעה בעקבות כתבה שהתפרסמה ב"צפון-1" בשבוע שעבר על היחסים והוויכוח בין השניים במשרדו של מנשס.

ההורים, שהיו מופתעים, כך נודע, שמעו על הנושא רק מעל דפי העיתון וזעמו מאוד על התדרדרות היחסים שמשפיעה על הלהקה. עוד נודע השבוע כי הופעת הלהקה בנצרת, בוטלה. הופעה זו הייתה אמורה להיות מהחשובות ביותר השנה. יצוין כי הלהקה הופיעה יום לפני כן בטקס עובדים מצטיינים של  הסתדרות העובדים בהיכל התרבות בנהריה.

רוצים לשמור על הרמה הגבוהה. להקת קולות עמל (צילום: תאיר פז)
רוצים לשמור על הרמה הגבוהה. להקת קולות עמל (צילום: תאיר פז)

 

כך כתבו ההורים לסבג: "לנגד עיננו, אנו רואים את טובת להקת קולות עמל והעומד בראשה חנן עבדה ונותנים חשיבות עליונה להמשכיות הלהקה במתכונתה הנוכחית שהיא המתכונת המנצחת והצלחתה מדברת בעד עצמה. אנו, הורי הלהקה, מגנים בתוקף את ייחסו, התנהלותו והתנהגותו של אבי מנשס כלפי מנהל הלהקה חנן עבדה בפרט והלהקה בכלל, וזאת מבלי שאנו מתייחסים לאירועים נוספים שקדמו לאירוע זה והזיקו לא מעט במהלך השנים האחרונות ללהקה ולעומד בראשה. להקת קולות עמל מייצגת בכבוד ראוי את נהריה, בעיר, בארץ וברחבי העולם זה שנים רבות, לאורך כל הדרך תמיד היית לנו כעוגן להצלחת הלהקה ועל כן, מבלי לחשוב פעמיים אנו פונים אליך בבעיה הגדולה שנוצרה. אנו הורי הלהקה סמוכים ובטוחים כי כבוד ראש העיר אשר גידל וטיפח את הלהקה לממדים שאליהם היא הגיעה ולרמה הגבוהה ביותר שניתן להגיע עם להקת נוער, לא ייתן לה לקרוס ויעזור לנו לשמור על שלמותה ואיכותה, במתכונת הקיימת וברמה הגבוהה שאליה היא הגיעה".

ההורים מבקשים מסבג למצוא פתרון יצירתי לעניין כדי להמשיך עם המפעל החינוכי של קולות עמל.

מרשת עמל נמסר: "מדובר בעניינים ובשיקולים פנימיים של בית הספר שאין לנו כוונה לדון בהם מעל דפי העיתון. הנהלת בית הספר רואה חשיבות רבה בפעילותה של להקת קולות עמל, ותדאג להבטיח שהלהקה תמשיך לפעול כסדרה ותצליח בהופעותיה".

מעיריית נהריה נמסר: "ראש עיריית נהריה מעורב בכל הנעשה בלהקת קולות עמל וזאת מתוך מדיניותו לטפח ולתמוך בלהקה. המכתב המדובר הונח על שולחנו של והוא ייבחן אותו ויטפל בהתאם".

בדוק גם

צילום: עודד קרני

צוללת סגולה: עירוני נהריה הפסידה 80:91 להפועל תל אביב

עירוני נהריה הפסידה אתמול (ראשון) 80:91 בחוץ להפועל תל אביב. זה היה הפסד שני בתוך …

אלוף איל בן ראובן עם רא"ל יצחק רבין

העורף אינו ערוך למערכה אפשרית

יום שלישי לפנות בוקר השבוע, פיצוץ עז העיר רבים מתושבי כרמיאל והגליל המערבי, בהמשך נשמעו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *