מבזקים
בית / גליל מערבי / נדל"ן גליל מערבי / בלילה אחד הוקם שלד הפרויקט כוכב TOWERS

בלילה אחד הוקם שלד הפרויקט כוכב TOWERS

בשבוע שעבר "פשטו" על נהריה מאות משאיות בטון בדרכן למשימה אחת חשובה: לבצע את יציקת הבטון המורכבת והגדולה ביותר בפרויקט מגורים בעיר בשנים האחרונות. המיקום: פרויקט היוקרה כוכב TOWERS של חברת י. כוכב ברחוב ש"י עגנון פינת הנרייטה סולד; המטרה: יציקת שלד הבסיס לפרויקט.

"אנו גאים להוביל את אזור מרכז העיר להתחדשות עירונית ובשבוע שעבר ניתן אות הפתיחה שלנו עם ביסוס שלד הפרויקט ותחילת הקמת הבניין", מסר חגאי חיים, מנהל השיווק בחברה, "למשך לילה אחד שינענו מאות משאיות לעבר העיר כשלפנינו משימה אחת חשובה – לסיים בתוך 10 שעות את עבודת היציקה המיוחדת על מנת להתחיל בעבודת ביצוע הפרויקט. אמנם יצרנו מעט פקקים בכניסה לעיר, אך זה היה ללילה אחד בלבד. בשורה התחתונה זה ישתלם בקרוב לתושבי העיר, אשר ייהנו מפרויקט מגורים מושלם במיקום מצוין, מרחק דקות הליכה ממרכז נהריה".

ואכן, המשימה המורכבת והלא שגרתית הושלמה בתוך לילה אחד. דיירי הרחובות הסמוכים התעוררו בבוקר וראו מבעד לגדר המקיפה את אתר הבנייה, את תחילתו של שלד הבניין ואת עשרות הפועלים עמלים במרץ על הקמתו.

כוכב TOWERS
יוצקים את השלד ב-כוכב TOWERS (צילום: יח"צ)

בדוק גם

ישיבת פורום קו עימות הערב בעיריית מעלות (צילום: ענת מינסטר

פורום קו עימות: "רק כשיפלו טילים בצפון, יפלו אסימונים בירושלים"

פורום קו עימות קיים היום, (ראשון) ישיבה דחופה של ראשי רשויות הפורום לדיון בפערי התראה, …

אפשר גם בזול וטוב. קייטנה (צילום: Kris Kerzman . מתפרסם לפי רישיון CC BY 2.0 דרך ויקישיתוף - http://commons.wikimedia.org/wiki/File:August_Summer_Art_Camp.jpg#/media/File:August_Summer_Art_Camp.jpg לפי רישיון CC BY 2.0 דרך ויקישיתוף - http://commons.wikimedia.org/wiki/File:August_Summer_Art_Camp.jpg#/media/File:August_Summer_Art_Camp.jpg

נהריה: האופוזיציה דורשת להפעיל צהרונים בקיץ

עיריית נהריה בתגובה: "יש מי שמקשקש ויש מי שעושה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *