מבזקים
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / בית חולים נהריה אומר תודה לתורמים

בית חולים נהריה אומר תודה לתורמים

בבית החולים לגליל המערבי נהריה ערכו בשבוע שעבר אירוע הוקרה מיוחד לקהילות היהודיות בארה"ב, שתרמו להקמת המחלקה לרפואה דחופה (חדר המיון הממוגן) על שם לגסי הריטג'.

בטקס השתתפו כ-150 איש, בהם נשיאת עמותת ידידי בית החולים, רעיה שטראוס בן-דרור, נשיאת העמותה האמריקאית של ידידי בית החולים, זואי רייקיס, משלחת של נציגים ממספר קהילות יהודיות בארה"ב, ראשי רשויות מקומיות, נציגי הסוכנות היהודית, חברי הנהלת המרכז הרפואי ועוד.

שטראוס בן-דרור ציינה בדבריה את הקשר המיוחד של המרכז הרפואי והאזור עם הקהילות היהודיות בארה"ב באמצעות פרויקט "שותפות ביחד" של הסוכנות היהודית, קשר שמתבטא בתמיכה בזמני חירום ובשגרה.

בבניית המחלקה הממוגנת הושקעו כ-120 מיליון שקלים, והיא נבנתה כחלק מהפקת הלקחים ממלחמת לבנון השנייה. המחלקה ערוכה לתת מענה קונוונציונאלי ולא קונוונציונאלי בעת חירום. האורחים מארה"ב התקשו להסתיר את התרגשותם כשסיירו בחדר הלם, במיון ילדים ובשאר אגפי המיון. בהמשך סיירו האורחים גם במתחם התת קרקעי של המרכז הרפואי.

מנהל המרכז הרפואי ד"ר מסעד ברהום: "זהו יום מרגש עבורנו. מגיעה תודה לממשלת ישראל ולמשרדי הבריאות והאוצר על סיועם הרב. יחד עם רעיה שטראוס וידידי בית החולים בארה"ב פעלנו כדי להשלים את מטרתנו להעניק לתושבי הגליל מחלקה לרפואה דחופה ברמה גבוהה ומקצועית שנותנת תחושה נוחה לבאי המרכז הרפואי. אני רוצה להודות לכל מי שהיה שותף להשלמת הפרויקט החשוב ואני בטוח שנזכה לשיתוף פעולה פורה גם בקידום הפרויקטים הבאים שעומדים בפתח – השלמת האגף לבריאות האשה ובנייתו של מרכז הלב".

ההתרגשות היתה גדולה. ד"ר מסעד ברהום, רעיה שטראוס וזואי רייקיס (צילום: רוני אלברט)
ההתרגשות היתה גדולה. ד"ר מסעד ברהום, רעיה שטראוס וזואי רייקיס (צילום: רוני אלברט)

בדוק גם

טרם התקבלו ממצאים. הביוב שהציף את חלקה הצפוני של העיר (צילום: פרטי)

מדוע לא משדרגים את קו הביוב ברחוב ז'בוטינסקי? 

תושבי  רחוב ז'בוטינסקי  ופינסקר בנהריה סובלים מידי יום מהבנייה המסיבית בצד המערבי של העיר.  באזור הים …

(צילום: מנהלת הליגה)

הפסד רביעי ברציפות לנהריה לאחר הפסד 96:88 לנס ציונה

עד לאן עירוני נהריה תגיע השנה? בקצב הזה נראה שלמקום האחרון בטבלה ממנו חוזרים לליגה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *