בית / גליל מערבי / נהריה / בית"ר נהריה: המאמן מיכה שושן ממשיך

בית"ר נהריה: המאמן מיכה שושן ממשיך

המאמן מיכה שושן, סיכם על הארכת חוזהו בקבוצה וימשיך עמה לעונה שנייה. מנהל הקבוצה אבי כץ: "מיכה עשה עבודה מצוינת ואנחנו שמחים שהגענו איתו להבנות ואנחנו ממשיכים את הדרך בה התחלנו בעונה שעברה".

בקבוצה יש רצון להשאיר את רוב שחקני הסגל מהעונה שעברה והכוונה היא לבצע שינויים קלים. 4-5 שחקנים צפויים להיות משוחררים, אך זה יקרה רק לאחר שהקבוצה תמצא מחליפים ראויים. כץ ושושן, כבר החלו בימים האחרונים לקיים סדרת פגישות עם שחקנים שמועמדים להצטרף. החלוץ אליאס חורי היה לשחקן הראשון שחתם על הארכת חוזה.

ממשיך לעונה שנייה. מאמן בית"ר נהריה מיכה שושן צילום: מיכה פישנזון
ממשיך לעונה שנייה. מאמן בית"ר נהריה מיכה שושן
צילום: מיכה פישנזון

תקציב הקבוצה לא צפוי להשתנות ויעמוד על 350 אלף שקלים. בית"ר נהריה תפתח את אימוניה ב-1 באוגוסט. שחקנים חדשים המעוניינים להצטרף לקבוצה, מוזמנים ליצור קשר עם מנהל הקבוצה, אבי כץ, בטלפון: 052-8271799.    

בדוק גם

חגיגה מוקדמת. שחקני אליצור כרמיאל חוגגים את הישארותם בליגת העל בסיום העונה צילומים: אלכס הובר

שרדו וירדו: אליצור כרמיאל ויתרה על ליגת העל

יו"ר האגודה יצחק קפלן, שהזהיר בסיום העונה שעברה כי ללא תקציב ראוי הוא אינו מתכוון להמשיך להחזיק את הקבוצה בליגת העל, מימש השבוע את איומו והחליט: אליצור כרמיאל תשחק בעונה הבאה בליגה הלאומית

"הרומנים של תרשיחא לא פצו פה ולא התלוננו על התנאים שבהם שיכנו אותם". היום, אחרי 60 שנה צילום: איילת קורן

אנחנו כולנו מאותו הכפר

הצד של תרשיחא של הכרתם. הידעתם שבסוף שנות ה-40, תחילת ה-50, דיברו בכפר הערבי שתי שפות? רומנית וערבית? בתחילת השבוע התקיים במושב מעונה מפגש מרגש של בני הקהילה הרומנית של תרשיחא. היו שם זקנים, ניצולי שואה, שהגיעו ארצה באונייה, וילדיהם, שחלקם נולדו בכפר, ובעיקר היו שם הרבה זיכרונות יפים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *