בית / גליל מערבי / נהריה / ביקור של אלופים

ביקור של אלופים

כחלק מטיפוח הקשר עם הקהילה שמקיימת קבוצת הכדורסל עירוני נהריה לאורך השנה, הגיעו השבוע השחקנים, יו"ר הקבוצה, ניסים אלפסי והמנהל דודו למברג, לביקור בבית החולים נהריה כדי לשמח את הילדים המאושפזים במחלקות השונות.

השחקנים ויו"ר עירוני נהריה ניסים אלפסי משמחים את הילדים (צילום: דוברות עיריית נהריה)

את ביקורם פתחו השחקנים בלשכתו של מנהל בית החולים, ד"ר מסעד ברהום שסיפר על הקשר רב השנים בין בית החולים לקבוצה והעניק דגלון הוקרה לאלפסי. כמו כן סיפר ד"ר ברהום על המשך התפתחותו של בית החולים והפרויקטים הרבים הצפויים להיבנות.

לאחר מכן יצאו השחקנים אל המחלקות השונות כשבמהלך המפגש המרגש עם הילדים קיימו משחק כדורסל קצר, חילקו סופגניות וכדורי-סל והצטלמו עמם למזכרת. "זוהי זכות גדולה עבורנו להגיע לבית החולים ולשמח את הילדים הנפלאים הללו אשר ריגשו וחיזקו אותנו", אמר קפטן הקבוצה, אורן בן חמו.

ביום ראשון תארח עירוני נהריה את הפועל ירושלים למשחק גביע באולם הכדורסל בעין שרה, כאשר כרטיסים למשחק יימכרו בעלות מוזלת של 20 שקלים.

שחקני עירוני נהריה בביקור בלשכתו של מנהל בית החולים נהריה ד"ר מסעד ברהום
שיתוף פעולה פורה. שחקני עירוני נהריה ומנהל בית החולים ד"ר מסעד ברהום (צילום: דוברות עיריית נהריה)

בדוק גם

חגיגה מוקדמת. שחקני אליצור כרמיאל חוגגים את הישארותם בליגת העל בסיום העונה צילומים: אלכס הובר

שרדו וירדו: אליצור כרמיאל ויתרה על ליגת העל

יו"ר האגודה יצחק קפלן, שהזהיר בסיום העונה שעברה כי ללא תקציב ראוי הוא אינו מתכוון להמשיך להחזיק את הקבוצה בליגת העל, מימש השבוע את איומו והחליט: אליצור כרמיאל תשחק בעונה הבאה בליגה הלאומית

"הרומנים של תרשיחא לא פצו פה ולא התלוננו על התנאים שבהם שיכנו אותם". היום, אחרי 60 שנה צילום: איילת קורן

אנחנו כולנו מאותו הכפר

הצד של תרשיחא של הכרתם. הידעתם שבסוף שנות ה-40, תחילת ה-50, דיברו בכפר הערבי שתי שפות? רומנית וערבית? בתחילת השבוע התקיים במושב מעונה מפגש מרגש של בני הקהילה הרומנית של תרשיחא. היו שם זקנים, ניצולי שואה, שהגיעו ארצה באונייה, וילדיהם, שחלקם נולדו בכפר, ובעיקר היו שם הרבה זיכרונות יפים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *