בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / אמבולנס לא הצליח לפלס את דרכו בפקקים בצומת הכניסה לנהריה

אמבולנס לא הצליח לפלס את דרכו בפקקים בצומת הכניסה לנהריה

צומת נהריה
מחדל. צומת נהריה (צילום: פרטי)

מספר מקרים שאירעו השבוע בצומת הכניסה לנהריה העלו את חמתם של רבים. הלחץ התחבורתי העצום בכביש 89 בין מעלות לנהריה ובעיקר סמוך לתחנת המשטרה בעיר נותן את אותותיו. צומת הכניסה לנהריה הוא צומת ראשי שבו קיים נתיב תחבורה אחד לכל כיוון, מה שיוצר פקקים רבים. בצומת נבנה קניון ארנה המפואר, שבוודאי יכביד עוד יותר ויביא לגידול נוסף במספר המכוניות הנוסעות בציר. אמבולנס, שהיה השבוע בדרכו לפינוי חירום, לא הצליח לפלס את דרכו בפקק האינסופי. יצוין, כי כל העתירות שהוגשו בנושא עומס התחבורה בצומת על ידי סיעת הירוקים בנהריה וחבר המועצה אייל וייזר נדחו על הסף.

בינתיים, גם תחנת משטרת נהריה שבה לפעול אחרי שנתיים של שיפוצים. תושבת העיר, שהגיעה השבוע לתחנה להגיש תלונה, סיפרה כי לא הותר לה להיכנס עם אופניה לתחנה, באין מקום חנייה. לאחר שלא מצאה מקום חנייה לאופניים גם מחוץ לתחנה, חזרה לביתה בלא שהגישה תלונה.

"איך יתכן שציר תנועה מרכזי באזור, זה שמוביל לבית החולים נהריה, בית החולים היחיד באזור, לתחנת המשטרה ולתחנת כיבוי האש – יהיה חד מסלולי? מה צריך לקרות כדי שקברניטי המדינה ומנהיגי האזור יתעשתו?", שאלו השבוע אזרחים.

מעיריית נהריה נמסר בתגובה: "העירייה אינה אחראית על הצבת מתקני אופניים בשטח תחנת המשטרה". באשר לפקקי בצומת נמסר מהעירייה: "משרד התחבורה, מע"צ ועיריית נהריה יעשו מאמצים להביא לפתרון הבעיה".

ממשטרת ישראל נמסר: "בתחנת נהריה יש מתקן לאופניים ואף חנייה לאזרחים, המוגבלת במספר המקומות".

טרם התקבלה תגובת משרד התחבורה.

בדוק גם

נעם סאלח (צילום: פרטי)

רוכבים בנעם

מסע האופניים "רוכבים בנעם" לזכרו של נעם סאלח, תושב פרדס חנה- כרכור יתקיים ביום חמישי …

מחריף המאבק. סבג (צילום יעקב רביבו)

חברי האופוזיציה לא הוזמנו לטקס חתימת הסכם הגג בנהריה

שישה חברי האופוזיציה בנהריה: שרית מולכו, אייל וייזר, גוסטבו ספקטור, אורן סודאי, יוסי זיגלמן ואור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *