יום שלישי , ספטמבר 25 2018
בית / גליל מערבי / בחירות מקומיות בגליל המערבי / "אם קובי ויצמן יהיה סגן ראש העיר יתגשמו חלומות"

"אם קובי ויצמן יהיה סגן ראש העיר יתגשמו חלומות"

קובי ויצמן, וסגן שר החינוך אבי ורצמן
קובי ויצמן, וסגן שר החינוך אבי ורצמן (צילום: צביאל רובין)

מפלגת הבית היהודי ערכה כנס חינוך עירוני בנהריה. יו"ר הסיעה למועצת העיר קובי ויצמן הסביר שכדי לקדם את החינוך בעיר צריך לאחד כוחות מול משרדי ממשלה. הכנס השתתף סגן שר החינוך אבי ורצמן. ויצמן שישמש עד לפני מספר שבועות כראש מטה של ורצמן במשרד החינוך וכעת נמצא בחל"ת. הכנס עסק בערכים לחינוך ברשות מקומית, והשתתפו כ-200 אנשים.

וורצמן: לאחר הבחירות זיכה אותי הקב"ה להיבחר לכנסת וכשנבחרתי לסגן שר החינוך, ביקשתי מקובי שישמש כראש המטה ומיד כהרגלו קובי התחבר לכולם, מנכ"לים, סמנכ"לים ועד אחרון העובדים. בעז"ה אם קובי יהיה סגן ראש העיר זה יגשים את החלום של כולנו כי קובי הוא בולדוזר אמיתי. אני אמנם אצטער מאוד אבל אתם כתושבי נהריה תרוויחו אדם שעושה דברים במסירות נפש ונכנס בכל נושא לעומק הדברים.

"חובה לחזק את ערכי הציונות ביחד עם ערכי היהדות. מטרתנו כי לכל ילד תלמיד יהיה ארגז כלים עשיר שבו הוא יידע מי היו אברהם אבינו, דוד בן גוריון, משה רבנו, יוני נתניהו לצד רחל המשוררת. דור ההורים שלנו בארץ למד בבתי הספר החילוניים והדתיים על קינת דוד, על שאול ויהונתן והיום הילדים לא יודעים מהם לוחות הברית וכעם אין לנו זכות קיום ללא שורשי העבר שלנו". בעז"ה קובי יהיה סגן ובאמצעות הכישורים הגדולים שלו יתקיימו כאן פרויקטים ותוכניות העשרה בגילאי גן, היסודי והתיכון.

יו"ר הסניף מרדכי וקנין: "במשך השנים אנחנו ראינו את המפלגה מתדלדלת, ולכן ההתייחסות בכל הארץ היתה בהתאם, היום שאנחנו גדולים וחזקים אנו חייבים לפעול במלא הכח כדי לחזור לתמיכה של הציבור, ולהיות שליחים נאמנים.

את רשימת הבית היהודי למועצת העיר מובילים" דבורה כהן, אורי סוסי, ד"ר דוד שטראוס וחן אלמגור.

בדוק גם

אשר שמואלי (צילום: פרטי)

רשימת שמואלי: ראשי וחברי ועדים למועצת העיר נהריה

יו"ר ההסתדרות במרחב אשר שמואלי שלף השבוע את השפן מהכובע, כשהודיע שיתמודד למועצת העיר נהריה ברשימה עצמאית, שכל חבריה ראשי וחברי ועדים

ליגת העל תצא לדרך ב-7.10 * פורסם גם לוח המשחקים של הליגה הארצית (14.10), בהשתתפות הפועל עכו והפועל מעלות

תפתחו יומן: הפועל נהריה תפתח את העונה במשחק בית נגד חולון

ליגת העל תצא לדרך ב-7.10. פורסם גם לוח המשחקים של הליגה הארצית (14.10), בהשתתפות הפועל עכו והפועל מעלות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *