יום שבת , ספטמבר 22 2018
בית / גליל מערבי / נהריה / איך הגיע אצן מנהריה למרוץ הכי סודי בישראל ?

איך הגיע אצן מנהריה למרוץ הכי סודי בישראל ?

עם פתיחתה של אליפות העולם באתלטיקה, הכריזה חברת נייקי העולמית על יום המהירות בכל העולם. בארץ, לקחו זאת צעד קדימה וקיימו את שבוע המהירות שבסופו הבטיחו מרוץ סודי שמיקומו נשמר בחשאיות רבה ונתוודע רק בסמוך לרגע הזינוק. ההרשמה לפעילות הייתה פתוחה ובה קיבלו הנרשמים משימת ריצה קצרה שאותה היו צריכים לבצע במהירות האפשרית. מבין אלפי המשתתפים מכל רחבי הארץ, נבחרו 100 הרצים המהירים ביותר, אשר קיבלו את כרטיס הכניסה הנחשק למרוץ הסודי.

בודד במדבר. תומר כהן על המסלול הסודי   (צילומים: אלעד ניסים ודורון סרי)
בודד במדבר. תומר כהן על המסלול הסודי (צילומים: אלעד ניסים ודורון סרי)

תומר כהן (25) מנהריה, מאמן ריצה בכיר ומדריך אתלטיקה, היה בין משתתפי האירוע. השבוע, סיפר על המרוץ הסודי: "בשעה אחת בלילה הזמינו את כל הרצים המהירים לתל אביב ולאחר שהתכנסנו העלו אותנו על אוטובוסים שכללו שירותי דיילת והרבה פינוקים. בתום הנסיעה, לקראת השעה 5 בבוקר, ירדנו והלכנו בעלטה מוחלטת לאור פנסים שהובילו את הדרך. לפתע, באמצע המדבר, נדלקו האורות ולנגד עינינו נגלה שער זינוק מושקע ונוצץ לצד תפאורה ותאורה מרשימה, מוזיקה אנרגטית וקולה של המנחה, מירי נבו, שהרגיעה ואמרה: לא חטפנו אתכם, אתם במקום הנכון".

שותפה למרוץ הסודי. תומר כהן עם שדרנית הספורט מירי נבו
שותפה למרוץ הסודי. תומר כהן עם שדרנית הספורט מירי נבו

100 האצנים הנבחרים חולקו ל-10 מקצים והתחרו במסלול לאורך קילומטר וחצי. בין משתתפי המרוץ הייחודי היתה גם הדוגמנית ויקטוריה קצמן מנהריה.

 

בדוק גם

שואב כוח מההרצאות. בליצבלאו (צילום פרטי)

"אלוהים נשאר עם העיניים שלי בעזה"

13 שנים אחרי שנפצע בפיגוע בעזה ואיבד את מאור עיניו, אורן בליצבלאו מוכיח שבשבילו גם השמיים הם לא הגבול. בחודש שעבר הוא חצה את קו הסיום בתחרות איש הברזל בקטגוריית עיוורים בשוודיה, כשהוא שובר שיא עולמי - 10 שעות ו-51 דקות. בחודש הבא הוא יחזור לעיר הולדתו נהריה ויספר את סיפור חייו

טיפול בצעירים. עופר אלקיים (צילום: יח"צ)

נהריה: קרב על הקול הדתי

השיח על סדר היום  בנהריה הוא איחוד בין מועמדים ואילו בקרב הסיעות הדתיות בנהריה יש …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *