בית / גליל מערבי / נדל"ן גליל מערבי / איך בוחרים אזור מגורים?

איך בוחרים אזור מגורים?

גיל רון
גיל רון (צילום עצמי)

השבוע ראיתי לנכון להתייחס לסוגיה כיצד בוחרים שכונה או אזור מגורים. הרבה פעמים אני נתקל במשפחות המחפשות נכס לילדים או הורים המתגוררים מחוץ לנהריה ושוקלים מעבר, או משפחות השוקלות מעבר עקב סיבות שונות. חשוב מאוד לקחת בחשבון מספר נתונים:

ראשית לערוך סיור בעיר על מנת לסנן באופן ראשוני איזה אזור נראה לכם. חשוב לדעת ולהבין, יש לבדוק היטב את השכונה בה אתם רוצים לגור מבחינת חתך האוכלוסייה, נגישות לצרכים שלכם, משפחות צעירות שיהיו באזור, מוסדות חינוך פארקים, משפחות בוגרות, נגישות לעיר גם ללא רכב אם צריך ואוכלוסייה בת גיל זהה. את הכרת השכונות רצוי לעשות בשעות אחר הצהריים או ערב בשעה שהשכונה פעילה והאוכלוסייה מסתובבת. רצוי לשאול דיירים שגרים בשכונה מה חוות דעתם על השכונה והאוכלוסייה.

עיר כמו נהריה לדוגמה, שונה מאוד מאזור לאזור ולשוני יש השפעה ברורה ומכרעת על חתך האוכלוסייה. חשוב לא להתפתות לחזות חדשה יותר או מחיר זול אלא להבין שכל אזור יש לו את חתך האוכלוסייה והערך הנדל"ני התואם לו, מה שיבוא לידי ביטוי בשימור ומינוף ערך הנכס לעתיד. לסיכום על מנת לבחור את הנכס המושלם לצרכים שלכם עשו שיעורי בית מקיפים על האזור בו אתם מתעניינים כך שלא תמצאו את עצמכם בסביבה שבסופו של יום תגרום לכם למכור את הנכס לאחר תקופת מגורים קצרה בו ולהתחיל שוב במרוץ החיפוש. בהצלחה.
באדיבות גיל רון משווק נדל"ן  במשרד פנורמה נכסים.

 

בדוק גם

עוצמה נשית. שוטרות תחנת נהריה. צילום: משטרת ישראל

כוח נשי עולה

הכוח הנשי בתחנת משטרת נהריה. בשנים האחרונות חלה עלייה במינוי נשים לתפקידים בכירים במשטרת ישראל. …

ז'קי סבג

 אורנה שמחון לסבג: בטל במיידי הפרדת בנות ובנים בביקורך בגנים 

נהריה סערה לאור הודעה שהופצה  מהעירייה  לסייעות בגני הילדים בעיר לקראת ביקורו של ראש עיריית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *