בית / גליל מערבי / נהריה / אור משה מנהריה הוכתר לסגן אלוף אירופה באגרוף תאילנדי

אור משה מנהריה הוכתר לסגן אלוף אירופה באגרוף תאילנדי

אור משה, חניך מועדון הלוחם והרוח בנהריה, הוכתר לסגן אלוף אירופה באגרוף תאילנדי וזכה במדליית כסף, באליפות אירופה שהתקיימה בספרד. בתחרות השתתפו 1344 לוחמי אגרוף תאילנדי שייצגו מדינות מכל רחבי יבשת אירופה. משה, יחד עם שני חניכים נוספים ממועדון הלוחם והרוח בנהריה, גלעד פיצ'ון ואריאל איתן, היו בין חברי נבחרת ישראל שמנתה 9 נציגים.

משה, אלוף ישראל עד גיל 16 בקטגורית משקל 60 ק"ג, התחרה באליפות אירופה בקטגורית משקל עד 57 ק"ג לגילאי 15, הרשים לאורך כל הקרבות באליפות והפסיד בקרב הגמר לאחר מאבק צמוד ליריב מבולגריה. פיצ'ון, אלוף ישראל עד גיל 19 בקטגורית משקל 71 ק"ג, התחרה באליפות אירופה בקטגוריה עד גיל 19 וסיים במקום השמיני הכללי. אריאל איתן, אלוף ישראל עד גיל 16 בקטגורית משקל 71 ק"ג, התחרה באליפות אירופה בקטגוריה עד גיל 15, ודורג במקום החמישי.

סגן אלוף אירופה. אור משה עם המאמן דרור ולורד (צילום: עצמי)
סגן אלוף אירופה. אור משה עם המאמן דרור ולורד (צילום: עצמי)

המאמן דרור ולורד: "הזכייה של אור משה היא הישג ענק שהביאה הרבה כבוד למועדון שלנו, לעיר נהריה ולמדינת ישראל. בדרך לגמר ניצח אור יריב מצ'כיה, שהוא סגן אלוף העולם, ועשה את זה בצורה מרשימה ביותר. אור היה קרוב מאוד לזכייה בתואר אלוף אירופה ובמדליית זהב, אבל השופטים קיפחו אותו בצורה בולטת. לאורך כל מפגש הגמר הוא הפגין ביטחון והתעלה על יריבו בכל פרמטר, אבל השופטים חשבו אחרת והעניקו את הניקוד המנצח ללוחם מבולגריה. בכל מקרה, אנחנו ממש גאה בהישגים של החניכים שלנו וכבר מתכוננים לתחרויות הבאות".

 

בדוק גם

מחריף המאבק. סבג (צילום יעקב רביבו)

חברי האופוזיציה לא הוזמנו לטקס חתימת הסכם הגג בנהריה

שישה חברי האופוזיציה בנהריה: שרית מולכו, אייל וייזר, גוסטבו ספקטור, אורן סודאי, יוסי זיגלמן ואור …

הבנייה בחוף אכזיב (צילום: אדריאן הרבשטיין)

נכשל הליך הידברות בין היזמים בחוף אכזיב למטה המאבק 

השבוע דיווחו אזרחים על עבודות חריגות  על שפת המים וחפירות טרקטורים בסמוך למפעל איתנית בחוף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *