בית / גליל מערבי / בחירות מקומיות בגליל המערבי / אורן סודאי: "הדרך חשובה לא פחות מהתוצאה"

אורן סודאי: "הדרך חשובה לא פחות מהתוצאה"

אורן סודאי: "התעוררנו כולנו לבוקר של אחרי בחירות. תחילה אני רוצה להודות לכל תושבי נהריה שבחרו בשינוי – לתושבים מהשכונות: טרומפלדור, ממשלתי, כצנלסון, אוסישקין, עין שרה, כל שכונות הצפון, כל שכונות הדרום, מרכז העיר, כולכם, על כך שחיבקתם אותי בצורה מדהימה והתאמצתם. התודה שלי היא תודה אישית מהלב. לכל אלה שהרימו טלפונים, עמדו בקלפיות, חילקו פלאיירים, החזיקו שלטים, גייסו חברים, ארגנו חוגי בית, הגיעו לחוגי בית, דפקו על דלתות הבתים ולכל אלה שאיתי משך תקופה ארוכה. אני אוהב כל אחד ואחת מכם. אני מעריך כל פעולה שלכם, כל שיחה, כל עבודה ולו הקטנה ביותר שעשיתם כאן למען השינוי.

"הגעתי מהמקום הכי טהור להתמודדות הזאת, הגעתי ממקום של הלב, של הנשמה, של הידיעה הברורה שאני משקיע את כל הזמן והמשאבים האפשריים בבחירות האלה, כדי לשפר וכדי להזניק את נהריה למחר חדש. בחיי האישיים לא חסר לי דבר תודה לאל, לא פרנסה, לא אהבה, ולא בריאות.

"שלא נתבלבל לרגע, השלטון הקיים נשאר רק בפער של אחוזים בודדים בלבד. כשמביטים על גרף ההצבעה, מקבלים הבנה מובהקת לכך שהציבור מייחל לשינוי. זו הייתה מערכת בחירות צמודה, רגשית, מרתקת, וכן, היו גם השמצות ושקרים, אבל התעלינו מעליהם ולעולם לא שיתפנו פעולה עם רוע ורעל כי אנחנו יודעים, שהדרך לא פחות חשובה מהתוצאה. והדרך לא נפסקת, היא ממשיכה ואנחנו איתה. "אני אוהב את העיר הזאת, אני אוהב את התושבים כאן ואני אמשיך לייצג את כולכם גם במועצה ולהיות שם תמיד כדי להיאבק על מה שחשוב באמת. בשבילכם! ולמען עתיד ילדינו".

"הגעתי מהמקום הכי טהור להתמודדות הזאת". סודאי מקבל עדכונים (צילום: אדריאן הרבשטיין)
"הגעתי מהמקום הכי טהור להתמודדות הזאת". סודאי מקבל עדכונים (צילום: אדריאן הרבשטיין)

וייזר: "ניהלנו קמפיין נקי"
אייל וייזר: "במשך חודשים פעלנו יחד כדי להוביל שינוי טוב לנהריה, ניהלנו קמפיין נקי ונטול השמצות. אני מודה למאות המתנדבים שפעלו ביום הבחירות ובכל התקופה. אני מאמין שלאחר ספירת קולות החיילים נהיה הסיעה הגדולה במועצה. אני מתחייב להמשיך לפעול ולעשות ככל שאוכל למען העיר יחד עם חברי לסיעה במועצה".

אייל וייזר והבדרן יוסי וידר (צילום: אדריאן הרבשטיין)

בדוק גם

מאיר וקנין (צילום פרטי)

מספר שלוש ברשימת סודאי, מאיר וקנין: "אנשי צבא חייבים להשתפשף לפני שהם נכנסים לפוליטיקה"

מנהל מחלקת רישוי עסקים  והפיקוח לשעבר בעיריית נהריה סא"ל במיל' מאיר וקנין יוצב במקום השלישי …

לא מוותרים. המפגינים במעלות (צילום: פרטי)

מעלות תרשיחא: התושבים יצאו להפגין נגד שחיתות

עשרות מתושבי מעלות תרשיחא יצאו להפגין אתמול (חמישי)  בעד מנהל תקין מול  בניין העירייה. את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *