יום שישי , ינואר 18 2019
בית / גליל מערבי / נהריה / אומן של מתוקים
עידן חדד מציג את מטעמי השף (צילום: עמית רותם)
עידן חדד מציג את מטעמי השף (צילום: עמית רותם)

אומן של מתוקים

עידן שהחל דרכו בתור טבח צעיר בבארים המצליחים בעיר נהריה ולאחר מכן נסע ללמוד בבית הספר ENSP היוקרתי לקונדיטוריה הנמנע בין בתי הספר הטובים בעולם בתחום. לאחר מכן, המשיך חדד את הקריירה במלון ריץ קרלטון היוקרתי בהרצליה פיתוח ומשם המשיך להתפתח במספר מלונות בוטיק ומסעדות יוקרה ברחבי הארץ.

השבוע, חדד התארח בתוכנית הבישול המצליחה מאסטר שף בתור שף אורח של השף יונתן רושפלד, והציג בפני הצופים והמשתתפים את עוגת 11 השכבות המפורסמת שלו (מתכון ניתן למצוא באתר מאקו). רושפלד אף הוסיף ואמר בתכנית על חדד: "השווה את עצמו לקונדיטורים הגדולים בעולם כבר בגיל צעיר".

עידן חדד מציג את מטעמי השף (צילום: עמית רותם)
עידן חדד מציג את מטעמי השף (צילום: עמית רותם)

ועוד הוא מוסיף: "עברתי דרך ארוכה ובזכות שף קונדיטור בעל ניסיון של 20 שנה בתחום הקולינרי, איתן בן סעדון- רוטמן, אני רואה עצמי ממשיך ומתפתח בתחום. רוטמן תמיד הנחה אותי להסתכל קדימה ולשאוף גבוהה".

את חדד ניתן למצוא בימים אלו מעביר סדנאות קונדיטוריה ברחבי הארץ ואם שאלתם, הוא ב100 אחוז תפוסה לשבועות הקרובים. אתם מוזמנים לעקוב אחרי חדד באינסטגרם לראות את נפלאות המטבח המתוק.

 

 

בדוק גם

לא התכוון להגיע לתכנית. אופיר שכטר (צילום: יח"צ)

בישול, סיפור אהבה

הסיפור של אופיר שכטר, עובד הייטק, היום ממעלות, במקור מקרית אתא, כמו נלקח מהאגדות נישואיו השניים לאהבת נעוריו, איתה לא התראה 20 שנה וההגעה לנבחרת בעונה האחרונה של "מאסטר שף" לאחרונה החל לקיים סדנאות בישול ואפייה אצלו בבית ואצל מי שרק מזמין אותו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *