יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / פרס ניהול כספי תקין למעלות תרשיחא

פרס ניהול כספי תקין למעלות תרשיחא

במכתב ששלח אורי אילן מנהל מחוז משרד הפנים, אל ראש עיריית מעלות תרשיחא שלמה בוחבוט, התבשר האחרון , כי עירו זכתה בפרס שר הפנים בקטגוריית שיפור ניכר בניהול כספי. מהעירייה נמסר כי, החלטה התקבלה על ידי צוות בלתי תלוי במשרד הפנים, המורכב מאנשי מקצוע כמו תקציבאים ורואי חשבון, תוך בחינה קפדנית של הדוחות הכספיים המבוקרים של העירייה ובחינת תהליכית.

שלמה בוחבוט (צילום: יח"צ)
שלמה בוחבוט (צילום: יח"צ)

מזה 3 שנים ברצף עיריית מעלות תרשיחא מסיימת את שנת התקציב בעודף תקציבי, וזאת לצד הגדלת היקף ואיכות השירות לתושבים, אחוז גביית הארנונה נושקים ל -90 אחוז וכן מקדמת פעולות מניבות חיסכון והכנסה כגון פרויקט הכלכלה הירוקה הכולל החלפת כל תאורת הלד בעיר, פעולה שלדברי גורמים בעירייה, חסכה  2.5 מיליון שקלים בשנה, הטמעת מערכות טכנולוגיות לייעול והגדלת היקף גיוס המשאבים באמצעות שיטת עבודה ברורה.

"נתינת הפרס זו אמירה חשובה , שכן מדובר בפרס החשוב ביותר עבור עירייה, והוא ניתן על ידי  צוות מקצועי שבחו אותנו היטב", אמר בוחבוט, "הפרס ניתן לנו בשל ניהול נכון ואסטרטגי ולא בגלל שקיצצנו בבשר החי, ההיפך אנו רק הולכים ומשפרים את היקף השירותים לאזרח בכל התחומים ומגדילים את ההשקעות בו. אני מודה למנכ"ל העירייה, לגזבר ומחלקת הכספים ולכל המנהלים בעירייה על עבודתם המקצועית והמסורה שהובילה לזכייה".

 

בדוק גם

שואב כוח מההרצאות. בליצבלאו (צילום פרטי)

"אלוהים נשאר עם העיניים שלי בעזה"

13 שנים אחרי שנפצע בפיגוע בעזה ואיבד את מאור עיניו, אורן בליצבלאו מוכיח שבשבילו גם השמיים הם לא הגבול. בחודש שעבר הוא חצה את קו הסיום בתחרות איש הברזל בקטגוריית עיוורים בשוודיה, כשהוא שובר שיא עולמי - 10 שעות ו-51 דקות. בחודש הבא הוא יחזור לעיר הולדתו נהריה ויספר את סיפור חייו

רינה גרינברג עם משה קונינסקי צילום אלכס הובר

כרמיאל: מלחמת השלטים של רינה גרינברג סיבוב נוסף

קונינסקי: " כל התרגילים המטופשים נועדו לנסות ולפגוע באינטליגנציה של תושבי כרמיאל, שהם חכמים יותר ממה שהיא חושבת"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *