יום חמישי , דצמבר 13 2018
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / פרס ניהול כספי תקין למעלות תרשיחא
באים לעשות כושר? שלמה בוחבוט (צילום: יח"צ)
הארנונה לא תעלה. שלמה בוחבוט (צילום: יח"צ)

פרס ניהול כספי תקין למעלות תרשיחא

במכתב ששלח אורי אילן מנהל מחוז משרד הפנים, אל ראש עיריית מעלות תרשיחא שלמה בוחבוט, התבשר האחרון , כי עירו זכתה בפרס שר הפנים בקטגוריית שיפור ניכר בניהול כספי. מהעירייה נמסר כי, החלטה התקבלה על ידי צוות בלתי תלוי במשרד הפנים, המורכב מאנשי מקצוע כמו תקציבאים ורואי חשבון, תוך בחינה קפדנית של הדוחות הכספיים המבוקרים של העירייה ובחינת תהליכית.

שלמה בוחבוט (צילום: יח"צ)
שלמה בוחבוט (צילום: יח"צ)

מזה 3 שנים ברצף עיריית מעלות תרשיחא מסיימת את שנת התקציב בעודף תקציבי, וזאת לצד הגדלת היקף ואיכות השירות לתושבים, אחוז גביית הארנונה נושקים ל -90 אחוז וכן מקדמת פעולות מניבות חיסכון והכנסה כגון פרויקט הכלכלה הירוקה הכולל החלפת כל תאורת הלד בעיר, פעולה שלדברי גורמים בעירייה, חסכה  2.5 מיליון שקלים בשנה, הטמעת מערכות טכנולוגיות לייעול והגדלת היקף גיוס המשאבים באמצעות שיטת עבודה ברורה.

"נתינת הפרס זו אמירה חשובה , שכן מדובר בפרס החשוב ביותר עבור עירייה, והוא ניתן על ידי  צוות מקצועי שבחו אותנו היטב", אמר בוחבוט, "הפרס ניתן לנו בשל ניהול נכון ואסטרטגי ולא בגלל שקיצצנו בבשר החי, ההיפך אנו רק הולכים ומשפרים את היקף השירותים לאזרח בכל התחומים ומגדילים את ההשקעות בו. אני מודה למנכ"ל העירייה, לגזבר ומחלקת הכספים ולכל המנהלים בעירייה על עבודתם המקצועית והמסורה שהובילה לזכייה".

 

בדוק גם

צילום: אילוסטרציה

תלונה במשטרה נגד ראש מועצה אזורית בצפון בחשד להטרדה מינית

האישה, בת 48, טוענת בתלונתה, כי המקרה אירע לפני כשנתיים וחצי ביישוב שבו היא עובדת, לאחר ישיבה שהתקיימה בהשתתפות ראש המועצה. מקורבים לראש המועצה: "עיתוי הגשת התלונה תמוה. עולה ממנה ריח פוליטי במטרה לנגח את ראש המועצה ולהביא לחיסול הקריירה הפוליטית שלו"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *