מבזקים
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / פרס ניהול כספי תקין למעלות תרשיחא

פרס ניהול כספי תקין למעלות תרשיחא

במכתב ששלח אורי אילן מנהל מחוז משרד הפנים, אל ראש עיריית מעלות תרשיחא שלמה בוחבוט, התבשר האחרון , כי עירו זכתה בפרס שר הפנים בקטגוריית שיפור ניכר בניהול כספי. מהעירייה נמסר כי, החלטה התקבלה על ידי צוות בלתי תלוי במשרד הפנים, המורכב מאנשי מקצוע כמו תקציבאים ורואי חשבון, תוך בחינה קפדנית של הדוחות הכספיים המבוקרים של העירייה ובחינת תהליכית.

שלמה בוחבוט (צילום: יח"צ)
שלמה בוחבוט (צילום: יח"צ)

מזה 3 שנים ברצף עיריית מעלות תרשיחא מסיימת את שנת התקציב בעודף תקציבי, וזאת לצד הגדלת היקף ואיכות השירות לתושבים, אחוז גביית הארנונה נושקים ל -90 אחוז וכן מקדמת פעולות מניבות חיסכון והכנסה כגון פרויקט הכלכלה הירוקה הכולל החלפת כל תאורת הלד בעיר, פעולה שלדברי גורמים בעירייה, חסכה  2.5 מיליון שקלים בשנה, הטמעת מערכות טכנולוגיות לייעול והגדלת היקף גיוס המשאבים באמצעות שיטת עבודה ברורה.

"נתינת הפרס זו אמירה חשובה , שכן מדובר בפרס החשוב ביותר עבור עירייה, והוא ניתן על ידי  צוות מקצועי שבחו אותנו היטב", אמר בוחבוט, "הפרס ניתן לנו בשל ניהול נכון ואסטרטגי ולא בגלל שקיצצנו בבשר החי, ההיפך אנו רק הולכים ומשפרים את היקף השירותים לאזרח בכל התחומים ומגדילים את ההשקעות בו. אני מודה למנכ"ל העירייה, לגזבר ומחלקת הכספים ולכל המנהלים בעירייה על עבודתם המקצועית והמסורה שהובילה לזכייה".

 

בדוק גם

טרם התקבלו ממצאים. הביוב שהציף את חלקה הצפוני של העיר (צילום: פרטי)

מדוע לא משדרגים את קו הביוב ברחוב ז'בוטינסקי? 

תושבי  רחוב ז'בוטינסקי  ופינסקר בנהריה סובלים מידי יום מהבנייה המסיבית בצד המערבי של העיר.  באזור הים …

אביטל בוחבוט בורשטיין (צילום: פרטי)

מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו: "תתבייש לרקוד על הדם"

כך ענתה מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו אביטל בוחבוט - בורשטיין למהנדס מועצת שלומי טל חמי, כשפנה לממונה על התאגידים והתלונן על היעדר טיפול בגלישת שפכים לחוף בצת המזהם את הנחל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *