יום שלישי , ינואר 22 2019
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / מעלות-תרשיחא: הוחלפה תאורת העיר לתאורת LED מתקדמת
מעלות
מעלות (צילום: ארכיון)

מעלות-תרשיחא: הוחלפה תאורת העיר לתאורת LED מתקדמת

לאחר למעלה משנתיים שכללו תהליכי אישור ופיתוח והחלפת נורות התאורה לתאורת לד (LED) מתקדמת, עיריית מעלות-תרשיחא, תקיים מחר (שלישי) בערב בשעה 19:00, אירוע השקה לרגל התחלת פעילות התאורה החסכונית והנקייה בעיר במעמד השר להגנת הסביבה ח"כ עמיר פרץ.

בשעה 19:00 תדלק לראשונה התאורה ברחובות הראשיים בעיר באמצעות מכשיר iPad. במהלך ההדלקה, השר להגנת הסביבה ויו"ר ומנכ"ל חברת חשמל, יעשו שימוש ראשון במערכת השליטה מרחוק של המערכת שפותחה על ידי חברת הסטארט אפ הישראלית ג'וגאנו. הנוכחים ישתמשו לראשונה בשלט ייעודי שפותח בחברה לצורך הדלקת מערכת התאורה מרחוק.

בזכות החלפת כל מערכת התאורה הפנימית והחיצונית במעלות-תרשיחא לתאורת לד מתקדמת, היא תהפוך לעיר הראשונה בישראל ולאחת מהערים הבודדות בעולם שתאורנה כולן בתאורת לד.

המעבר לתאורה המתקדמת יחסוך לעיר כשלושה מיליון וחצי שקלים בשנה, סכום המהווה למעלה מ-80% מצריכת החשמל המוניציפאלית השנתית של העיר. בעשור הקרוב צפויה העיר לחסוך כ-35 מיליון שקלים.

חיסכון בצריכה החשמל. רחובות מעלות-תרשיחא (צילום: ארכיון)
חיסכון בצריכה החשמל. רחובות מעלות-תרשיחא (צילום: ארכיון)

בדוק גם

Modern boardroom with colorful chair and white meeting table - 3D Rendering

מאירים את המשרד

עולם התאורה המשרדית התפתח רבות בשנים האחרונות, עם עליית המודעות כי אין די בכך שהארת חללים משרדיים, ציבוריים ומוסדיים תהיה דקורטיבית ויפה, אם כי גם פונקציונאלית ונכונה

2 תגובות

  1. יוזמה מברוכת שנעשתה האמצעות נורות לד לחסכון בחשמל ושמירה על איכות הסביבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *