בית / גליל מערבי / בחירות מקומיות בגליל המערבי / מעלות: קרב צמוד בין בוחבוט ופומרנץ

מעלות: קרב צמוד בין בוחבוט ופומרנץ

מיזמים כלכליים מחוללי שינוי. שלמה בוחבוט (צילום: יח"צ)
מיזמים כלכליים מחוללי שינוי. שלמה בוחבוט (צילום: יח"צ)

במעלות, קרב צמוד מאוד בין ארקדי פומרנץ לשלמה בוחבוט. בוחבוט מוביל ב-280 קולות בלבד.  בוחבוט מכהן כראש עיריית מעלות כבר 37 שנים והוא ראש העירייה הוותיק ביותר בארץ. במטה של ראש העירייה המכהן שלמה בוחבוט מספרים כי על פי נתונים ממערכת ממוחשבת של מטה בוחבוט יותר 50 אחוז מתושבי מעלות-תרשיחא כבר הצביעו. רועי אלרום, אחראי מטהו של בוחבוט: "זוהי שעת הנוק-אאוט, הקלפיות מלאות בשעה זו". כמו כן, תגברו בשעה האחרונה את הקלפיות בפעילים ממטה בוחבוט.

בוחבוט: " יום הבחירות בעיצומו. המטה הארגוני שלנו שבנוי ופועל ממש לפי תפיסת הפעלה צבאית מניע את השטח ואלפי התומכים נוהרים לקלפיות להצביע שלמה בוחבוט ומת"ש, מתוך ידיעה ברורה שרק לנו יש את הניסיון וקבלות העשייה להוביל את העיר להמשך שגשוג ועשייה".

 

בדוק גם

שחקני הפועל מעלות שמחים בסיום (צילום: עצמי)

הפועל מעלות ניצחה 73:90 את הפועל נצרת עילית

הפועל מעלות של המאמן שי מינסטר נמצאת בתקופה נהדרת, כשהשבוע רשמה ניצחון חוץ מרשים על …

טובה מעוז צילום עצמי

"אתה לוקח אזור תעשייה, שם עליו איקס"

ברשות מקרקעי ישראל עובדים על תוכנית לשינוי ייעוד גבעת תעש: למגורים, תעשייה ומסחר במתכונת של עירוב שימושים. תוכנית שתתממש עוד עשור ועליה ייבנו  2000 יח"ד ויפונו מפעלים. בוועדה המקומית התנהל לאחרונה דיון בנושא שהושהה על ידי חברי הועדה ההמומים מהכוונה לבטל חלק מאזור תעשייה.  התוכנית מסבירה שגבעת תעש וסביבתה יהפכו למרכז היישוב  

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *