בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / מעלות: עובדי העייריה חילצו כלב שנפל לבור

מעלות: עובדי העייריה חילצו כלב שנפל לבור

ביום חמישי התקבלה פנייה של תושב במוקד העירוני של עיריית מעלות  אשר שמע יללות של כלב באזור אגם המונפורט. מנהל הפיקוח העירוני עמית דהן יחד עם מנהל הצוות ג'רי בן חמו נסעו לאזור וניסו לאתר את הכלב, שנמצא בבור בגובה של 4 מטרים, נובח ומיילל.

"הכלב נפל לבור וכנראה שהה שם מספר ימים מכיוון שהוא היה מיובש לגמרי, סיפר דהן, "אני חובב בעלי חיים לכן ידעתי שאני חייב להוציא אותו. מיד אלתרנו מקל עם לולאה במטרה להשחיל את אותה על גופו של הכלב וכך למשוך אותו החוצה." לאחר מספר ניסיונות כושלים, הצליחו השניים לחבר את הכלב ללולאה ושלפו אותו החוצה. "הכלב היה מפוחד כל כך, כמו חיה פצועה כך שלא הצלחנו להרגיע אותו ומיד ששלפנו אותו הוא שוב ברח, אך למעשה שב לביתו.

סוף טוב הכל טוב. עמית דהן, רותי בן חמו וג'רי בן חמו עם הכלב צ'וצ'ו (צילום: דוברות העירייה)

החיפושים העלו ששמו של הכלב צ'וצ'ו מגזע פינצ'ר אבד ביום ראשון שעבר וכל החיפושים אחריו לא העלו דבר, בעליו רותי בן חמו, רכזת גנים בעיריית מעלות מספרת: "ביום חמישי הכלב פתאום חזר הביתה. לא ידעתי מה עבר עליו רק התרגשתי לראות אותו בחזרה. והיום קיבלתי טלפון מעמית דהן מהמוקד ששאל אותי עם הכלב הלך לאיבוד וחזר ביום חמישי. הייתי בהלם ממה שעבר עליו. הודיתי לעמית ולג'רי שהחזירו את הכלב. זה בהחלט סוף טוב ואני מודה לשניים על תושייתם ועל עזרתם".

בור בגובה 4 מטר. הכלב צ'וצ'ו בתור הבור (צילום: דוברות העירייה)

בן חמו מוסיפה,  "זה הכלב של הבת שלי, היא כל כך אוהבת את הכלב הזה ואני הרגשתי רע והתקשרתי לכל מי שיכלתי לשאול אם הם ראו את הכלב. אפילו התקשרתי לווטרינר העירוני, שידע שהכלב שלי ושיש לו שבב אלקטרוני. עברו שלושה ימים והכלב לא נמצא. היה לי עצוב לחשוב שהוא נדרס או שהוא לא מוצא את הדרך חזרה. ממש עברו כמה ימים של משבר בבית".

בדוק גם

נחום קדמיאל מעניק תעודה לראש העיר עדי אלדר - צילום עיריית כרמיאל

עשרת אלפים מבקרים הגיעו לפסטיבל המוטורי בכרמיאל

מעלה מ 10,000 איש הגיעו היום (ראשון) לכרמיאל לחגיגה המוטורית המסורתית בשיתוף הרשות הלאומית לזהירות בדרכים …

בחינוך מיוחד אין סייעת רפואית.

אם מעכו שובתת: "ביתי לא תלמד עד שימנו לה סייעת רפואית"

ילדה בת שש וחצי מעכו החולה במחלת היפוגלוקמיה, יושבת בבית זה שבוע לאחר שאמה דורשת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *