בית / גליל מערבי / בחירות מקומיות בגליל המערבי / מעלות: נשללו סמכויות פומרנץ

מעלות: נשללו סמכויות פומרנץ

ארקדי פומרנץ
ארקדי פומרנץ (צילום: יח"צ)

שבוע אחרי שסגן ראש עיריית מעלות-תרשיחא ארקדי פומרנץ הודיע כי יתמודד מול בוחבוט בבחירות הקרובות, שלל ממנו בוחבוט את כל סמכויותיו כממלא מקום ראש העירייה. במכתב ששלח בוחבוט לפומרנץ הוא אומר לו, כי נשללו ממנו סמכויותיו כמחזיק תיק הקליטה, מחזיק תיק תיירות וכיו"ר ועדת היגוי לקליטה.

מהמכתב: "מאז הצטרפותך לקואליציה הצבעת באופן עקבי בעד החלטות ההנהלה, ומעולם לא השמעת כל ביקורת בנושא. בפרסום שהוצאת למדתי, כי לפתע גילית שהתקציב בעייתי ולפתע מצאת שהעירייה מתפקדת לדעתך באופן לקוי. העובדה כי לא העלית טענות אלה במשך ארבע שנותיך בקואליציה ובתפקיד מ"מ ראש העיר, כנראה בגלל רצונך לקבל את שכר מ"מ ראש העיר, מלמדת כי כסף ושכר משבשים לכאורה את שיקול דעתך, ופוגעים בנאמנותך לעיר ולתושביה, על כן אני רואה סכנה בהשארת סמכויות בידך".

פומרנץ בתגובה: "ראש העירייה, מסיבות לא ברורות, החליט לקחת את סמכויותי כממלא מקום ראש העיר. איני רואה סיבה מוצדקת כלשהי. אני יכול לנחש שאלה הן סיבות אישיות, אמוציונליות ולא מקצועיות של 'מלך' עירייתנו. לפני 37 שנים ראש העיר הרגיש היטב. אך כיום העיר רוצה לראות אישיות פרוגרסיבית אשר מבינה את החיים האינטנסיביים של היום ומחר. הבנתי והערכתי את ראש העירייה בשלוש וחצי שנים האחרונות אך חבל שהוא לא מבין שלאחר 37 שנות שלטון הגיע הזמן לעזוב ולהעביר את השלטון למנהיגות חדשה ורעננה".

בדוק גם

משה קונינסקי. צילום - אלכס הובר

קונינסקי: להגביל כהונת ראשי ערים ל-15 שנה

המועמד לראשות עיריית כרמיאל משה קונינסקי קורא לשאר המועמדים להכריז שבמידה וייבחרו, לא יכהנו יותר משלוש קדנציות

פאני בר צילום; אדריאן הרבשטיין

זעקת החתולים

פאני בר ממעלות תרשיחא יוצאת בקריאה להקים גוף שיטפל בחתולי הרחוב בעיר. לדבריה, למרות שכל מאכילי החתולים הוזמנו לעירייה, העבירו רשימות חתולים והצטלמו, לא נעשה דבר. העירייה: "מבצעים שנה שלישית עיקור וסירוס"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *