בית / גליל מערבי / בחירות מקומיות בגליל המערבי / חשש ממהומות בספירת הקולות בשל הרצון לפסול את פתקי ארקדי פומרנץ

חשש ממהומות בספירת הקולות בשל הרצון לפסול את פתקי ארקדי פומרנץ

פתק של ארקדי פומרנץ מחורר
פתק של ארקדי פומרנץ מחורר (צילום: יח"צ)

מתח במעלות לקראת סיפרת הקולות.  בשעה 21:00 יסגרו הקלפיות ובמטה של המתמודד לראשות העירייה ארקדי פומרנץ  עובדים כדי למזער את הנזקים שנוצרו כתוצאה מפתקים מזיופים.  בשעות הצהריים התגלו מאות פתקים עם נקודה קטנה שחורה  וכעת החשש הוא כי בוועדת הבחירות יפסלו את הקולות.  מטה פומרנץ הגיש תלונה במיידי ליו"ר ועדת הבחירות ותלונה במשטרת ישראל . וכך נכתב:"

"במעלות-תרשיחא מתרחשים מהבוקר זיופים רבים ובוטים. בחלק מהפתקים גילינו, לתדהמתנו, כי יד זדונית הוסיפה נקודות שחורות באזורים שונים בפתק הצהוב של "ארקדי פומרנץ". בחלק מהפתקים של "ארקדי פומרנץ" מצאנו כי הודבקה נקודה לבנה באות ד' בשם "ארקדי", בחלק מהפתקים מצאנו שבחלק מהאותיות, של המילים, "ארקדי פומרנץ" האותיות נוקבו באופן מכוון: פעם באות ד' ופעם באות ר', וכל זאת באופן מכוון כדי לגרום לכך שפתקי ההצבעה עבור ארקדי פומרנץ ייפסלו במהלך ספירת הקולות. כמו כן, בצורה דומה נוקבו פתקי "ארקדי פומרנץ" גם בשפה הערבית. פתקים נוספים של "ארקדי פומרנץ" , סומנו בעט באופן מכוון, והושתלו כפתקי הצבעה במהלך יום הבחירות. לאור האמור לעיל, מבקשים את טיפולכם הדחוף הנני להתריע כי במהלך ספירת הקולות יתכנו מהומות בשל הרצון לפסול את פתקי "ארקדי פומרנץ" באופן סיטונאי"

 

בדוק גם

שלומית פריבר. יש עתיד (צילום: יח"צ)

"הפוליטיקה נוגעת והורסת כל חלקה טובה"

שלומית פריבר מתמודדת למועצת העיר במעלות -תרשיחא מטעם סיעת יש עתיד. גיל: 40 מצב משפחתי: נשואה פלוס …

בדרך החוצה? סטנצ'יו מחכה להכרעת בית המשפט צילום: אדריאן הרבשטיין

סטנצ'יו: "יש לי תוכניות גדולות עבור הפועל עכו"

דניאל סטנצ'יו הרומני, מאמין שבית המשפט יפסוק לטובתו בעניין הפועל עכו וכבר גיבש תוכניות לעונה הבאה * פורסם לוח המשחקים לעונה הקרובה * ותיקי סקציה מעלות עלו לשני גמרים: אליפות וגביע

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *