מבזקים
בית / גליל מערבי / בחירות מקומיות בגליל המערבי / חשש ממהומות בספירת הקולות בשל הרצון לפסול את פתקי ארקדי פומרנץ

חשש ממהומות בספירת הקולות בשל הרצון לפסול את פתקי ארקדי פומרנץ

פתק של ארקדי פומרנץ מחורר
פתק של ארקדי פומרנץ מחורר (צילום: יח"צ)

מתח במעלות לקראת סיפרת הקולות.  בשעה 21:00 יסגרו הקלפיות ובמטה של המתמודד לראשות העירייה ארקדי פומרנץ  עובדים כדי למזער את הנזקים שנוצרו כתוצאה מפתקים מזיופים.  בשעות הצהריים התגלו מאות פתקים עם נקודה קטנה שחורה  וכעת החשש הוא כי בוועדת הבחירות יפסלו את הקולות.  מטה פומרנץ הגיש תלונה במיידי ליו"ר ועדת הבחירות ותלונה במשטרת ישראל . וכך נכתב:"

"במעלות-תרשיחא מתרחשים מהבוקר זיופים רבים ובוטים. בחלק מהפתקים גילינו, לתדהמתנו, כי יד זדונית הוסיפה נקודות שחורות באזורים שונים בפתק הצהוב של "ארקדי פומרנץ". בחלק מהפתקים של "ארקדי פומרנץ" מצאנו כי הודבקה נקודה לבנה באות ד' בשם "ארקדי", בחלק מהפתקים מצאנו שבחלק מהאותיות, של המילים, "ארקדי פומרנץ" האותיות נוקבו באופן מכוון: פעם באות ד' ופעם באות ר', וכל זאת באופן מכוון כדי לגרום לכך שפתקי ההצבעה עבור ארקדי פומרנץ ייפסלו במהלך ספירת הקולות. כמו כן, בצורה דומה נוקבו פתקי "ארקדי פומרנץ" גם בשפה הערבית. פתקים נוספים של "ארקדי פומרנץ" , סומנו בעט באופן מכוון, והושתלו כפתקי הצבעה במהלך יום הבחירות. לאור האמור לעיל, מבקשים את טיפולכם הדחוף הנני להתריע כי במהלך ספירת הקולות יתכנו מהומות בשל הרצון לפסול את פתקי "ארקדי פומרנץ" באופן סיטונאי"

 

בדוק גם

שחקני הפועל מעלות שמחים בסיום (צילום: עצמי)

הפועל מעלות ניצחה 73:90 את הפועל נצרת עילית

הפועל מעלות של המאמן שי מינסטר נמצאת בתקופה נהדרת, כשהשבוע רשמה ניצחון חוץ מרשים על …

טובה מעוז צילום עצמי

"אתה לוקח אזור תעשייה, שם עליו איקס"

ברשות מקרקעי ישראל עובדים על תוכנית לשינוי ייעוד גבעת תעש: למגורים, תעשייה ומסחר במתכונת של עירוב שימושים. תוכנית שתתממש עוד עשור ועליה ייבנו  2000 יח"ד ויפונו מפעלים. בוועדה המקומית התנהל לאחרונה דיון בנושא שהושהה על ידי חברי הועדה ההמומים מהכוונה לבטל חלק מאזור תעשייה.  התוכנית מסבירה שגבעת תעש וסביבתה יהפכו למרכז היישוב  

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *