יום חמישי , ספטמבר 20 2018
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / יעלון: נעשה הכל כדי לשמור על השקט בצפון

יעלון: נעשה הכל כדי לשמור על השקט בצפון

שר הביטחון משה בוגי יעלון סייר בשבוע שעבר במעלות תרשיחא ונפגש עם ראשי פורום קו עימות.  הישיבה התקיימה במועצת העיר מעלות. השר קיבל סקירה נרחבת על העשייה בעיר בתחומי; תיירות וכלכלה, דיור ומגורים, חינוך וטכנולוגיה, בדגש על תחום הסייבר. השר הביע התרשמות גבוהה מהעשייה וההישגים הרבים והרחיב על פעילות משרד הביטחון בתחום הסייבר להגדלת היקף תכנית "מגשימים"- תכנית יוקרתית ללימודי מערך הסייבר.

פעילות סייבר בצפון. יעלון ובוחבוט (צילום: שלמה ברביט)
פעילות סייבר בצפון. יעלון ובוחבוט (צילום: שלמה ברביט)

בעירייה מציינים כי השר יעלון הבטיח שמעלות תרשיחא תיכלל ברשימת היישובים בהם פועלת תכנית מגשימים ללימודי סייבר ואף ירחיב את שיתופי הפעולה בין הרשות המקומית למשרד הביטחון במספר פרויקטים שהרשות מקדמת.

בישיבה עם ראשי רשויות פורום קו העימות ואשכול גליל מערבי נכחו ראש המועצה האזורית מטה אשר יורם ישראלי, ראש המועצה האזורית מעלה יוסף שמעון גואטה, ראש המועצה המקומית כפר ורדים סיון יחיאלי, ראש המועצה המקומית שלומי גבריאל נעמן, ראש המועצה המקומית חורפיש מאגד עאמר, ראש המועצה המקומית מעיליא חאתם עראף ראש עיריית קרית שמונה, ניסים מלכה וראש המועצה המקומית מזרעה פואד עווד. בפני השר הוצגו  נושאים ביטחוניים שראשי הרשויות ביקשו לקדם.

השר העניק סקירה ביטחונית  באשר לגזרה הצפונית והצהיר: "אנחנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי לשמר את השקט בצפון", הבטיח יעלון.  

בדוק גם

שואב כוח מההרצאות. בליצבלאו (צילום פרטי)

"אלוהים נשאר עם העיניים שלי בעזה"

13 שנים אחרי שנפצע בפיגוע בעזה ואיבד את מאור עיניו, אורן בליצבלאו מוכיח שבשבילו גם השמיים הם לא הגבול. בחודש שעבר הוא חצה את קו הסיום בתחרות איש הברזל בקטגוריית עיוורים בשוודיה, כשהוא שובר שיא עולמי - 10 שעות ו-51 דקות. בחודש הבא הוא יחזור לעיר הולדתו נהריה ויספר את סיפור חייו

רינה גרינברג עם משה קונינסקי צילום אלכס הובר

כרמיאל: מלחמת השלטים של רינה גרינברג סיבוב נוסף

קונינסקי: " כל התרגילים המטופשים נועדו לנסות ולפגוע באינטליגנציה של תושבי כרמיאל, שהם חכמים יותר ממה שהיא חושבת"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *