בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / חיפה ומעלות תרשיחא זכו בפרס החינוך היישובי לשנת תשע"ג

חיפה ומעלות תרשיחא זכו בפרס החינוך היישובי לשנת תשע"ג

עיריית חיפה ועיריית מעלות תרשיחא, קיבלו אמש (ראשון) את פרס החינוך היישובי לשנת הלימודים תשע"ג משר החינוך, הרב שי פירון, בטקס שנערך בבנייני האומה בירושלים. עוד זכו בפרס, מועצה מקומית אפרת, מועצה אזורית אשכול, עיריית רמלה ומועצה מקומית שׂהם. הפרס כולל תעודת הצטיינות ופרס כספי בסך מאה אלף שקלים.

ראש עיריית מעלות תרשיחא שלמה בוחבוט מקבל את הפרס משר החינוך פירון (צילום: מוקי שוורץ)
ראש עיריית מעלות תרשיחא שלמה בוחבוט מקבל את הפרס משר החינוך פירון (צילום: מוקי שוורץ)

פרס החינוך היישובי הוענק זו השנה ה-12, ליישובים שהשקיעו משאבים ניכרים במערכת החינוך היישובית, הן מבחינת התכנים והן מבחינת ההשקעות הכלכליות וההשקעות בתשתיות בכל רמות האוכלוסייה ורבדיה. בוועדת הפרס חברים נציגי המשרד ונציגה מטעם השלטון המקומי.

שר החינוך, הרב שי פירון: "מעורבותם האישית של ראשי הרשויות והשקעתם הניכרת במערכת החינוך היישובית מסייעות למערכת החינוך להתמודד עם האתגרים הניצבים בפניה. אני רואה חשיבות עליונה בשיתוף הפעולה עם הרשויות המקומיות לשיפור החינוך באמצעות פיתוח תכניות לקידום אוכלוסיות חלשות, הפעלת מתנדבים, תמיכה בתרבות הפנאי ומתן מענה לאוכלוסיית ילדי העולים וילדי הקצה – החלשים והמצטיינים".

בדוק גם

"לא רק סופרמרקט, אנחנו הכל"

לפני 25 שנים פתח מונהל חמוד את מרכז המזון בירכא, תוך שהוא חורט על דגלו את טובת הלקוח. עם השנים נפתח סניף גדול יותר בנצרת עלית והרשת הפכה לחוויית הקנייה הטובה ביותר בארץ. לאחרונה, החנויות מותגו מחדש והיום הן נקראות "Merkaza" ומכילות כל מה שצריך לבית ולמשפחה. את הרשת מנהלים ילדיו של חמוד, שלא מפסיקים לחדש ואפילו חושבים על סניף נוסף, גדול יותר

כשל במזגן. הבית בשלומי (צילום כיבוי מחוז חוף)

אשה חולצה משריפה בבית בשלומי

שלושה צוותי כיבוי בפיקודו של להב אייל פינטו, פעלו בשעה 02:00 לפנות בוקר בשריפת בית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *