בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / התושבים התגייסו לשלם את הוצאות המשפט

התושבים התגייסו לשלם את הוצאות המשפט

חבר מועצת העיר במעלות תרשיחא יוסף ברדא זכה לאחרונה בעתירה מנהלית שהגיש נגדו הדחתו ממועצת העיר, אך ויתר על הוצאות משפט בסך 35 אלף שקלים.

 ארבעה מתושב  העיר התרעמו על כך שהוצאות המשפט של בוחבוט הם על חשבון הקופה הציבורית ואילו ברדא, יצטרך לממן זאת מכיסו וגייסו לברדא את הוצאות המשפט בקמפיין מימון המונים. תוך ימים בודדים נאסף מלוא הסכום.

יוסף ברדא צילום: ראובן קופיצ'ינסקי
עו"ד יוסף ברדא צילום: ראובן קופיצ'ינסקי

ברדא: "לפני חודש ימים זכיתי בעתירה אותה הגשתי כנגד ניסיונו הבלתי חוקי של ראש העירייה הנוכחי, שלמה בוחבוט, להדיח אותי מתפקידי כחבר מועצת העיר. בחרתי לוותר על הוצאות המשפט, כיוון שלא רציתי שאלה יושתו על התושבים כפי שעשה הצד השני כששכר משרד עורכי דין על חשבון התושבים בעלות עתק.

למרות זאת, מספר תושבים יקרים ואכפתיים בחרו ביוזמתם לפתוח בפרויקט על-מנת להשתתף בעלויות העתירה אותה ניהלתי, ובכך להביע את תמיכתם בפעילותי למען עירנו".

בדוק גם

שואב כוח מההרצאות. בליצבלאו (צילום פרטי)

"אלוהים נשאר עם העיניים שלי בעזה"

13 שנים אחרי שנפצע בפיגוע בעזה ואיבד את מאור עיניו, אורן בליצבלאו מוכיח שבשבילו גם השמיים הם לא הגבול. בחודש שעבר הוא חצה את קו הסיום בתחרות איש הברזל בקטגוריית עיוורים בשוודיה, כשהוא שובר שיא עולמי - 10 שעות ו-51 דקות. בחודש הבא הוא יחזור לעיר הולדתו נהריה ויספר את סיפור חייו

רינה גרינברג עם משה קונינסקי צילום אלכס הובר

כרמיאל: מלחמת השלטים של רינה גרינברג סיבוב נוסף

קונינסקי: " כל התרגילים המטופשים נועדו לנסות ולפגוע באינטליגנציה של תושבי כרמיאל, שהם חכמים יותר ממה שהיא חושבת"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *