יום שני , ינואר 21 2019
בית / גליל מערבי / מעלות / הפועל מעלות מליגה א' ממשיכה להתחמש
ממשיך לעונה שלישית, מתא​ (צילום: הפועל מעלות כדורסל)
ממשיך לעונה שלישית, מתא​ (צילום: הפועל מעלות כדורסל)

הפועל מעלות מליגה א' ממשיכה להתחמש

ממשיך לעונה שלישית, מתא​ (צילום: הפועל מעלות כדורסל)
ממשיך לעונה שלישית, מתא (צילום: הפועל מעלות כדורסל)

הפועל מעלות מליגה א' ממשיכה להתחמש וכרגע נראית כמועמדת המובילה לעלייה לליגה הארצית כאשר אף אחת מקבוצות הליגה עדיין לא ביצעה רכש משמעותי.

הקבוצה של המאמן זיו תבור הודיעה השבוע על כך שהסנטר עאדל מתא סיכם לעונה שלישית ברציפות ובנוסף ישמש קפטן. מתא, שהיה מחוזר אחרי מספר רב של קבוצות גם מליגות בכירות יותר, החליט בסופו של דבר להישאר במעלות ואמר: "אני שמח שאני ממשיך בקבוצה. מעלות זה הבית. אני מזמין את כולם להגיע ולעודד אותנו השנה".

יו"ר הקבוצה איריס וקנין: "השמות מתחילים להיחשף ואיתם גם הציפיות. אין ספק שמדובר בשחקנים איכותיים לליגה א' ועדיין לא סיימנו, יש עוד כמה הפתעות בדרך. אחרי שנסיים לבנות את הסגל נצטרך לעבוד קשה על המגרש והכי חשוב להיות מחוברים ולהישאר צנועים".

עד כה בסגל של הפועל מעלות ניתן למצוא את זיו תבור שישמש גם כשחקן, אלי שיפטון, יעד גולץ, יפתח בליימן, מיכאל זילברמן, בועז גלאט ועאדל מתא.

השבוע התקיימה פגישה בלשכתו של ראש עיריית מעלות-תרשיחא שלמה בוחבוט, יחד עם מנכ"ל העירייה סילס ליבליה, יו"ר עמותת הספורט דני חזן ויו"ר הקבוצה וקנין. הפגישה הוגדרה כחיובית ומוצלחת כאשר ראש העירייה בוחבוט והמנכ"ל ליבליה הביעו את תמיכתם במינוף ענף הכדורסל בעיר.

 

 

 

בדוק גם

עוסמאן דראמה (צילום: מנהלת ליגת העל בכדורסל)

עירוני נהריה תשלם פיצויים לשחקנה לשעבר עוסמאן דראמה

אם לא מספיקות המכות שעירוני נהריה חוטפת בליגה, אז נוספה אליהן גם מכה כלכלית כבדה. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *