בית / גליל מערבי / בחירות מקומיות בגליל המערבי / הסגן של בוחבוט, ארקדי פומרנץ מתמודד לראשות העיר

הסגן של בוחבוט, ארקדי פומרנץ מתמודד לראשות העיר

ארקדי פומרנץ
ארקדי פומרנץ (צילום: יח"צ)

חמישה מועמדים רצים לראשות עיריית מעלות-תרשיחא. שניים הודיעו על מועמדותם השבוע: חבר המועצה שמעון זגורי וסגן ראש העירייה בפועל ארקדי פומרנץ מישראל ביתנו. השניים מצטרפים לשלמה בוחבוט, ראש העירייה זה 37 שנים, ליאור לסרי ורלי עזרא.

פומרנץ היה בתחילת הקדנציה חבר אופוזיציה. לאחר שנה וחצי הוא חבר לקואליציה של ראש העירייה בוחבוט ומונה לסגנו. השבוע נפגש עם בוחבוט והודיע לו על התמודדותו. פומרנץ: "בוחבוט הבין את החלטתי ואיחל לי בהצלחה. אנחנו עדיין עובדים ביחסים טובים והכל בסדר, אבל אין ספק שיש מתח, הרי אנחנו מתמודדים האחד מול השני על אותו התפקיד. אין לי ספק שיש לי סיכויים טובים, שלמה היה ראש עיר 37 שנים, והגיע הזמן לשינוי אמיתי בכל התחומים. אני בטוח שהעובדה שמפלגת השלטון היא הליכוד ביתנו תעזור לנו להצעיד את העיר קדימה בתחום התחבורה, הדיור, התעסוקה ועוד".

 אתה חבר במפלגה שיחסיה עם הערבים לא הכי טובים, ומעלות-תרשיחא היא עיר מעורבת. איך זה מסתדר?

"הפעילות של הליכוד ביתנו ברמה הארצית שונה מהרמה המקומית. במעלות-תרשיחא. אני מעורב בכל מה שנוגע למגזר הערבי, אני מקורב אליהם ופותר בעיות רבות. אני מכיר את המנטליות הערבית ויש לנו כבוד הדדי. הרי אני הגעתי מארזיבג'אן שהיא מדינה מוסלמית, כך שההיכרות שלי עם העם הערבי היא מקרוב. אני פועל ואפעל למען התושב בלי קשר למוצאו, מינו או צבעו".

בדוק גם

בנה קבוצה חדשה. מאמנה החדש של הפועל מעלות, יוסי בוכניק צילום: אדריאן הרבשטיין

הפועל מעלות השלימה את סגל שחקניה לעונה הקרובה

הקבוצה השלימה השבוע את סגל שחקניה לעונה הקרובה. חרף הקיצוץ החד בתקציב, שיעמוד בעונה הקרובה על 410 אלף שקלים בלבד, הצליחו המאמן יוסי בוכניק והיו"ר איריס וקנין, לגבש סגל שחקנים אטרקטיבי ומפתיע של שחקנים ותיקים ומנוסים לצד שחקנים צעירים ומוכשרים.

יוסי זיגלמן (צילום: יח"צ)

זיגלמן תומך בסודאי: "טובת העיר והתושבים לנגד עיניו"

חבר מועצת העיר נהריה, יוסי זיגלמן מסיעת מחר חדש לנהריה בראשות עו"ד אורן סודאי, הודיע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *