יום חמישי , דצמבר 13 2018
בית / גליל מערבי / בחירות מקומיות בגליל המערבי / הלייק של בוחבוט והמכתב של לסרי
הקמפיין של בובחוט. לייק לבוחבוט
הקמפיין של בובחוט. לייק לבוחבוט

הלייק של בוחבוט והמכתב של לסרי

הקמפיין של בובחוט. לייק לבוחבוט
הקמפיין של בובחוט. לייק לבוחבוט

עובדי עיריית מעלות-תרשיחא הופתעו השבוע לקבל לתיבת המייל האישית שלהם בעירייה פנייה אישית, מחבר מועצת העיר, ליאור לסרי. בפנייתו כותב לסרי, כי הבחירות לראשות העירייה הן בין פוליטיקאים וכי לעובדי העירייה אין חלק במאבק זה.

ליאור לסרי
ליאור לסרי (צילום: יח"צ)

לסרי כותב: "אני מעריך ומוקיר את עבודתם של עובדי העירייה ומבין כי אתם מבצעים הוראות ומדיניות שנקבעים על ידי הדרג המחליט. אני פונה אליכם ומבקש: המשיכו לשרת את תושבי מעלות~תרשיחא נאמנה כפי שאתם עושים בכל ימות השנה, ואל תתפתו להיגרר לתוך הקלחת הפוליטית.

השבוע הושק הקמפיין של שלמה בוחבוט בפייסבוק, שבמסגרתו מחליפים תומכיו את תמונת הפרופיל שלהם עם תמונת "לייק לבוחבוט". את תמונת הפרופיל החליפו גם עובדי עירייה ואנשי לשכתו. לסרי כותב עוד, כי כל פעילות ומעורבות של עובדי העירייה במערכת הבחירות הן עבירה על כללי התקשי"ר של נציבות שירות המדינה וכי על העובדים להימנע מכך. "אני מדבר לא אחת עם עובדי עירייה ומבין היטב את הלך הרוח בקרב העובדים. לאיש מעובדי העירייה אין סיבה לחשוש מהעתיד. לכשאבחר לראשות העיר, אני מתכוון לבצע שינויים בדרך הניהול של העירייה, אך בהחלט אין לי כוונות לבצע שינויים פרסונליים".

מעיריית מעלות-תרשיחא נמסר בתגובה: "לעירייה אין עניין להיות חלק ממערכת הבחירות שאליה מנסה ליאור לסרי לגרור את עובדיה. אנו ממשיכים בעבודה שוטפת ובאירועים הרבים המתוכננים למען תושבי העיר בחודש הקרוב".

בדוק גם

צילום: אילוסטרציה

תלונה במשטרה נגד ראש מועצה אזורית בצפון בחשד להטרדה מינית

האישה, בת 48, טוענת בתלונתה, כי המקרה אירע לפני כשנתיים וחצי ביישוב שבו היא עובדת, לאחר ישיבה שהתקיימה בהשתתפות ראש המועצה. מקורבים לראש המועצה: "עיתוי הגשת התלונה תמוה. עולה ממנה ריח פוליטי במטרה לנגח את ראש המועצה ולהביא לחיסול הקריירה הפוליטית שלו"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *