יום רביעי , ינואר 16 2019
בית / גליל מערבי / מעלות / מעלות: מחר יושק בית הספר לכדורסל של מכבי תל אביב
ילדי בית הספר מבקרים באימון קבוצת מכבי תל אביב  (צילום: עמותת הספורט במעלות)
ילדי בית הספר מבקרים באימון קבוצת מכבי תל אביב (צילום: עמותת הספורט במעלות)

מעלות: מחר יושק בית הספר לכדורסל של מכבי תל אביב

מחר (שני) בשעה 16:30 יתקיים אירוע ההשקה של בית הספר לכדורסל של קבוצת מכבי תל אביב בעיר מעלות באולם הספורט שבאגם מונפורט. האירוע יתקיים במעמד ראש עיריית מעלות-תרשיחא ויו"ר המרכז לשלטון מקומי שלמה בוחבוט, יו"ר מכבי תל אביב עו"ד שמעון מזרחי וכוכבי הקבוצה, יו"ר עמותת הספורט במעלות דני חזן, מאמנים ושחקני בית הספר.

במהלך האירוע יתקיים טורניר כדורסל בין קבוצות בית הספר, מפגש של כוכבי מכבי עם הילדים והענקת גביעים לזוכים בטורניר. את בית הספר לכדורסל ושיתוף הפעולה עם מכבי תל אביב יזם בוחבוט במפגש לפני כשנה עם יו"ר מכבי תל אביב. מאז החל בית הספר את פעילותו לפני כשבעה חודשים הצטרפו אליו 120 חניכים. עד היום שיתוף הפעולה בא לידי ביטוי במפגשים רבים של החניכים והוריהם עם שחקני אלופת המדינה מכבי תל אביב, ביקור באימונים של הקבוצה ובמשחקי הליגה שלה.

מעמותת הספורט במעלות תרשיחא נמסר: "בית הספר לכדורסל ושיתוף הפעולה הופך למקור גאווה של העמותה לקידום הספורט ובכוונתנו להפוך את הפרויקט הזה למודל גם לענפי ספורט אחרים".

ילדי בית הספר מבקרים באימון קבוצת מכבי תל אביב (צילום: עמותת הספורט במעלות)

בדוק גם

צילום: אילוסטרציה

תלונה במשטרה נגד ראש מועצה אזורית בצפון בחשד להטרדה מינית

האישה, בת 48, טוענת בתלונתה, כי המקרה אירע לפני כשנתיים וחצי ביישוב שבו היא עובדת, לאחר ישיבה שהתקיימה בהשתתפות ראש המועצה. מקורבים לראש המועצה: "עיתוי הגשת התלונה תמוה. עולה ממנה ריח פוליטי במטרה לנגח את ראש המועצה ולהביא לחיסול הקריירה הפוליטית שלו"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *