מבזקים
בית / גליל מערבי / בחירות מקומיות בגליל המערבי / היסטוריה במעלות: ישראל ביתנו ובל"ד ישלבו ידיים בבחירות

היסטוריה במעלות: ישראל ביתנו ובל"ד ישלבו ידיים בבחירות

ארקדי פומרנץ
דוגמא לדו קיום. ארקדי פומרנץ (צילום: יח"צ)

המועמד לראשות עיריית מעלות תרשיחא ארקדי פומרנץ, הפתיע  שהודיע לוועדת הבחירות , כי נחלה טנוס תושב תרשיחא נציג מפלגת בל"ד בבחירות המקומיות, יכהן בתפקיד של ממלא מקום ועדת הבחירות המוניציפלית וזאת כנציג רשמי של רשימת "מעלות תרשיחא ביתנו".

כל חבר מליאה הופך אוטומטית לחבר בוועדת הבחירות המקומיות, מאחר ולרשימת "מעלות ביתנו ושלנו" יש במליאה ארבע נציגים, הם זכאים לארבע ממלאי מקום. פומרנץ החליט כי אחד מהארבעה יהיה נציג מפלגת בל"ד . שאר ממלאי המקום הם: טובה מעוז- נציגת הליכוד וחגי וינברג ויוסף פרנקו , נציגי מפלגת הבית היהודי .

פומרנץ : "זאת ההוכחה הטובה ביותר לתושבים שלנו במעלות תרשיחא כי בנושאים מוניציפאליים-עירוניים אין הבדל משמעותי בין המפלגות וכי הפעילים המרכזיים מאוחדים ברעיון שיש לפעול לטובת העיר ללא קשר לשייכות פוליטית ברמה הלאומית. הגעתי למסקנה כי בוועדת הבחירות יש לאפשר נציגות גם למפלגות שאין להם ייצוג במועצת העיר, למרות שמדובר באנשים אשר אינם זרים לפוליטיקה המקומית .טנוס הוא אדם ראוי ופועל לטובת האינטרסים של התושבים, בדיוק כמונו ולכן אין כל סיבה שלא נשתף פעולה באופן הדוק . כך גם עם וינברג ויוסף פרנקו, אני משוכנע ששיתוף הפעולה שלנו יתרחב במשך הזמן לטובת תושבי מעלות תרשיחא".

בדוק גם

פאני בר צילום; אדריאן הרבשטיין

זעקת החתולים

פאני בר ממעלות תרשיחא יוצאת בקריאה להקים גוף שיטפל בחתולי הרחוב בעיר. לדבריה, למרות שכל מאכילי החתולים הוזמנו לעירייה, העבירו רשימות חתולים והצטלמו, לא נעשה דבר. העירייה: "מבצעים שנה שלישית עיקור וסירוס"

ענבר בזק. צילום: דורון גולן

ענבר בזק מהיישוב יובלים תתמודד לתפקיד ראשת המועצה האזורית משגב

ענבר בזק מהיישוב יובלים מוכרת באזור בזכות פעילותה הציבורית הענפה, בעיקר למען בעלי עסקים. השבוע היא הכריזה על התמודדותה לראשות המועצה. בראיון לצפון-1 היא מדברת על מעורבות גדולה של המועצה בחינוך, בעסקים וקוראת למועמדים אחרים לחבור אליה במרוץ ולפעול ביחד למען משגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *