בית / גליל מערבי / בחירות מקומיות בגליל המערבי / היסטוריה במעלות: ישראל ביתנו ובל"ד ישלבו ידיים בבחירות

היסטוריה במעלות: ישראל ביתנו ובל"ד ישלבו ידיים בבחירות

ארקדי פומרנץ
דוגמא לדו קיום. ארקדי פומרנץ (צילום: יח"צ)

המועמד לראשות עיריית מעלות תרשיחא ארקדי פומרנץ, הפתיע  שהודיע לוועדת הבחירות , כי נחלה טנוס תושב תרשיחא נציג מפלגת בל"ד בבחירות המקומיות, יכהן בתפקיד של ממלא מקום ועדת הבחירות המוניציפלית וזאת כנציג רשמי של רשימת "מעלות תרשיחא ביתנו".

כל חבר מליאה הופך אוטומטית לחבר בוועדת הבחירות המקומיות, מאחר ולרשימת "מעלות ביתנו ושלנו" יש במליאה ארבע נציגים, הם זכאים לארבע ממלאי מקום. פומרנץ החליט כי אחד מהארבעה יהיה נציג מפלגת בל"ד . שאר ממלאי המקום הם: טובה מעוז- נציגת הליכוד וחגי וינברג ויוסף פרנקו , נציגי מפלגת הבית היהודי .

פומרנץ : "זאת ההוכחה הטובה ביותר לתושבים שלנו במעלות תרשיחא כי בנושאים מוניציפאליים-עירוניים אין הבדל משמעותי בין המפלגות וכי הפעילים המרכזיים מאוחדים ברעיון שיש לפעול לטובת העיר ללא קשר לשייכות פוליטית ברמה הלאומית. הגעתי למסקנה כי בוועדת הבחירות יש לאפשר נציגות גם למפלגות שאין להם ייצוג במועצת העיר, למרות שמדובר באנשים אשר אינם זרים לפוליטיקה המקומית .טנוס הוא אדם ראוי ופועל לטובת האינטרסים של התושבים, בדיוק כמונו ולכן אין כל סיבה שלא נשתף פעולה באופן הדוק . כך גם עם וינברג ויוסף פרנקו, אני משוכנע ששיתוף הפעולה שלנו יתרחב במשך הזמן לטובת תושבי מעלות תרשיחא".

בדוק גם

בנה קבוצה חדשה. מאמנה החדש של הפועל מעלות, יוסי בוכניק צילום: אדריאן הרבשטיין

הפועל מעלות השלימה את סגל שחקניה לעונה הקרובה

הקבוצה השלימה השבוע את סגל שחקניה לעונה הקרובה. חרף הקיצוץ החד בתקציב, שיעמוד בעונה הקרובה על 410 אלף שקלים בלבד, הצליחו המאמן יוסי בוכניק והיו"ר איריס וקנין, לגבש סגל שחקנים אטרקטיבי ומפתיע של שחקנים ותיקים ומנוסים לצד שחקנים צעירים ומוכשרים.

יוסי זיגלמן (צילום: יח"צ)

זיגלמן תומך בסודאי: "טובת העיר והתושבים לנגד עיניו"

חבר מועצת העיר נהריה, יוסי זיגלמן מסיעת מחר חדש לנהריה בראשות עו"ד אורן סודאי, הודיע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *