יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / החלו עבודות הפיתוח להקמת שכונת נאות אפק

החלו עבודות הפיתוח להקמת שכונת נאות אפק

שטח נאות אפק
שטח נאות אפק (צילום: עיריית קרית ביאליק)

בימים אלו החלו עבודות חישוף הקרקע ועקירת העצים על מנת לאפשר את פיתוח התשתיות העירוניות והכשרת המגרשים לבנייה. תהליך עקירת העצים אושר על ידי פקיד היערות של קק"ל והינו חלק מתנאי התוכנית שאושרה על ידי הוועדה המחוזית לתכנון ובניה בחיפה.

שכונת נאות אפק, שממוקמת משני צדדי כביש עוקף הקריות, תיבנה לכל אורך הדופן המזרחית של שכונת צור שלום, ממזרח לשכונה ממוקמת שמורת הטבע עין אפק. כאמור השכונה כלולה ב-"הסכם הגג" אשר יגדיל את כמות התושבים בעיר ל- 70 אלף נפש. התוכניות כוללות בין היתר בניה למגורים, מבני ציבור ומוסדות חינוך. פיתוח התשתיות במגרשים החדשים יבוצע על ידי העירייה במהלך משותף ומהיר של משרדי הממשלה השונים.

ראש העירייה אלי דוקורסקי: "מדובר במהלך שיאפשר לממש את הביקוש הרב לדיור בקריית ביאליק שלא מומש עד כה בהיעדר היצע דירות. על פי הסכם הגג יורחבו אזורי התעסוקה של קריית ביאליק, שיבטיחו את האיתנות הכלכלית של העיר. הרחבת העיר תאפשר לאלפי זוגות לצעירים ולמשפרי להקים בקריית ביאליק את ביתם. אני שמח שאנו יוצאים לדרך וכי התוכנית מתחילה להתממש".

בדוק גם

ראש עירית עכו שמעון לנקרי

עשור למהומות יום כיפור בעכו: "הותירו צלקת והופקו הלקחים"

עיריית עכו, המשטרה והמנהיגות הדתית בעיר קיימו ישיבת היערכות לקראת יום הכיפורים. בישיבה השתתפו בין …

שואב כוח מההרצאות. בליצבלאו (צילום פרטי)

"אלוהים נשאר עם העיניים שלי בעזה"

13 שנים אחרי שנפצע בפיגוע בעזה ואיבד את מאור עיניו, אורן בליצבלאו מוכיח שבשבילו גם השמיים הם לא הגבול. בחודש שעבר הוא חצה את קו הסיום בתחרות איש הברזל בקטגוריית עיוורים בשוודיה, כשהוא שובר שיא עולמי - 10 שעות ו-51 דקות. בחודש הבא הוא יחזור לעיר הולדתו נהריה ויספר את סיפור חייו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *