מבזקים
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / החלו עבודות הפיתוח להקמת שכונת נאות אפק

החלו עבודות הפיתוח להקמת שכונת נאות אפק

שטח נאות אפק
שטח נאות אפק (צילום: עיריית קרית ביאליק)

בימים אלו החלו עבודות חישוף הקרקע ועקירת העצים על מנת לאפשר את פיתוח התשתיות העירוניות והכשרת המגרשים לבנייה. תהליך עקירת העצים אושר על ידי פקיד היערות של קק"ל והינו חלק מתנאי התוכנית שאושרה על ידי הוועדה המחוזית לתכנון ובניה בחיפה.

שכונת נאות אפק, שממוקמת משני צדדי כביש עוקף הקריות, תיבנה לכל אורך הדופן המזרחית של שכונת צור שלום, ממזרח לשכונה ממוקמת שמורת הטבע עין אפק. כאמור השכונה כלולה ב-"הסכם הגג" אשר יגדיל את כמות התושבים בעיר ל- 70 אלף נפש. התוכניות כוללות בין היתר בניה למגורים, מבני ציבור ומוסדות חינוך. פיתוח התשתיות במגרשים החדשים יבוצע על ידי העירייה במהלך משותף ומהיר של משרדי הממשלה השונים.

ראש העירייה אלי דוקורסקי: "מדובר במהלך שיאפשר לממש את הביקוש הרב לדיור בקריית ביאליק שלא מומש עד כה בהיעדר היצע דירות. על פי הסכם הגג יורחבו אזורי התעסוקה של קריית ביאליק, שיבטיחו את האיתנות הכלכלית של העיר. הרחבת העיר תאפשר לאלפי זוגות לצעירים ולמשפרי להקים בקריית ביאליק את ביתם. אני שמח שאנו יוצאים לדרך וכי התוכנית מתחילה להתממש".

בדוק גם

טרם התקבלו ממצאים. הביוב שהציף את חלקה הצפוני של העיר (צילום: פרטי)

מדוע לא משדרגים את קו הביוב ברחוב ז'בוטינסקי? 

תושבי  רחוב ז'בוטינסקי  ופינסקר בנהריה סובלים מידי יום מהבנייה המסיבית בצד המערבי של העיר.  באזור הים …

אביטל בוחבוט בורשטיין (צילום: פרטי)

מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו: "תתבייש לרקוד על הדם"

כך ענתה מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו אביטל בוחבוט - בורשטיין למהנדס מועצת שלומי טל חמי, כשפנה לממונה על התאגידים והתלונן על היעדר טיפול בגלישת שפכים לחוף בצת המזהם את הנחל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *