יום שבת , ינואר 19 2019
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / האח הגדול הגיע גם למעלות תרשיחא
מצלמות אבטחה במעלות
מצלמות אבטחה

האח הגדול הגיע גם למעלות תרשיחא

מצלמות אבטחה במעלות
מצלמות אבטחה במעלות (צילום: דוברות עיריית מעלות תרשיחא)

פרויקט המצלמות בעיר הוא חלק מפרויקט "עיר ללא אלימות" שמפעיל המשרד לביטחון פנים. המחשבה מאחורי הצבת המצלמות היא אפשרות להתרעה מהירה על אירועים מיוחדים ומניעה של ונדליזם ואלימות. המצלמות משדרות למוקד העירוני בעירייה וכאשר המוקדנית מאתרת בעיה מיוחדת היא מפעילה את השיטור הקהילתי בשיתוף פעולה מלא עם המשטרה.

הפעלת המצלמות על ידי המוקדנים בעירייה, תיעשה רק אחרי שאלה יעברו הכשרה מסודרת ויחתמו על טופס מיוחד אשר מציב גבולות מבחינת השמירה על צנעת הפרט. עלות הפעלת הפרויקט עומדת בשלב זה על כ- 850 אלף שקלים שמתוקצבים בעיקר מהמשרד לביטחון פנים אשר מפעיל את הפרויקט.

מנהל מחלקת מערכות מידע  בעירייה, מוטי בן דוד: "פרויקט המצלמות בעיר הוא פרויקט משמעותי ביותר שעבדנו עליו הרבה זמן על מנת לדאוג לביטחון התושבים ורווחתם. הפרויקט בעצם נותן לנו אפשרות לראייה רחבה יותר של המתרחש בעיר בזמן אמת וזמן פעולה למניעת הבעיה. חשוב לזכור שאנו כעת רק בשלב הראשון של הצבת המצלמות ובהמשך נוכל להציב מצלמות נוספות".

 

בדוק גם

ארלט מלכה. צילום: דורון גולן

עפה על החיים

היא הייתה ברשימת הנכנסים לבית "האח הגדול" שהודלפה, וקרייתים רבים התאכזבו, בסופו של דבר, כשלא ראו אותה על המסך. בראיון ראשון מספרת ארלט אזולאי מלכה מקרית חיים מה בדיוק קרה שם ומדוע לא נכנסה בסופו של דבר, מביעה את דעתה על אלה שכן נכנסו ופוסקת: "אין לי ספק שאם הייתי נכנסת, אנשים היו אוהבים את מה שרואים על המסך"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *