בית / גליל מערבי / מעלות / אליפות ישראל לילדים: מעלות זכתה ב-5 מדליות

אליפות ישראל לילדים: מעלות זכתה ב-5 מדליות

האקדמיה לאגרוף תאילנדי במעלות, יכולה להתגאות בהישג מצוין באליפות ישראל באגרוף תאילנדי לילדים בגילאי 7-9, לאחר שכל 5 חניכי האקדמיה זכו במדליות (3 מדליות זהב, 1 מכסף ו-1 מארד). באליפות, שהתקיימה בנתניה, השתתפו 55 ספורטאים מ-6 מועדונים.

להלן הישגי המשלחת ממעלות, לפי קטגורית משקל: חיים נהוראי וקנין זכה במדליית זהב והוכתר לאלוף ישראל במשקל 20 ק"ג. לירון שמואל זכה אף הוא במדליית זהב והוכתר לאלוף ישראל במשקל 28 ק"ג. אלעד פריאל זכה במדליית זהב ובתואר אלוף ישראל במשקל 34 ק"ג. לוקאס חדאד, העפיל לגמר, אך הגיע למקום השני במשקל 24 ק"ג, והסתפק במדליית כסף. ניב קחטה, שהתחרה במשקל 26 ק"ג, דורג במקום השלישי והתנחם במדליית ארד.

זכו במדליות. (משמאל לימין) חיים נהוראי ואקנין, לירון שמואל, אלעד פריאל, לוקאס חדאד וניב קחטה צילום: אלכס דר
זכו במדליות. (משמאל לימין) חיים נהוראי ואקנין, לירון שמואל, אלעד פריאל, לוקאס חדאד וניב קחטה
צילום: אלכס דר

מנהל האקדמיה והמאמן אלכס דר, סיכם בסיפוק רב את הישגי חניכיו ואמר: "באקדמיה לאגרוף תאילנדי במעלות, אנו דוגלים בטיפוח ספורטאים להגיע להישגים כבר מגיל צעיר מאוד. הספורט ההישגי מנחיל בספורטאים הצעירים משמעת, מודעות לתזונה נכונה ובריאה, התמודדות עם לחץ ובעיקר לנצח את הפחד. אני מברך את כל חמשת הנציגים שלנו באליפות ישראל על הישגיהם, ואני בטוח שעוד נשמע עליהם בעתיד. האליפות הזאת היתה צעד ראשון שלהם בעולם התחרותי, ואין לי ספק שאם הם ימשיכו להתמיד ולהשקיע, תהיה להם הצלחה גדולה גם בזירה הבינלאומית".

בדוק גם

"הרומנים של תרשיחא לא פצו פה ולא התלוננו על התנאים שבהם שיכנו אותם". היום, אחרי 60 שנה צילום: איילת קורן

אנחנו כולנו מאותו הכפר

הצד של תרשיחא של הכרתם. הידעתם שבסוף שנות ה-40, תחילת ה-50, דיברו בכפר הערבי שתי שפות? רומנית וערבית? בתחילת השבוע התקיים במושב מעונה מפגש מרגש של בני הקהילה הרומנית של תרשיחא. היו שם זקנים, ניצולי שואה, שהגיעו ארצה באונייה, וילדיהם, שחלקם נולדו בכפר, ובעיקר היו שם הרבה זיכרונות יפים

אביטל בוחבוט בורשטיין (צילום: פרטי)

הוועדה לבדיקת מינויים ממליצה לא לאשר את מינויה של אביטל בוחבוט למנכ"ל תאגיד מעיינות זיו

בשל קרבתה לראש עיריית מעלות-תרשיחא ובניגוד לעמדת היועץ המשפטי של התאגיד, הטוען כי אין מניעה למנותה. בוחבוט בורשטיין: "הוועדה שגתה בהחלטתה. אני שוקלת להעמידה למבחן בערכאה משפטית"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *