בית / גליל מערבי / מושבים וקיבוצים / תושב רגבה העפיל לשלב הגמר בתחרות צילום

תושב רגבה העפיל לשלב הגמר בתחרות צילום

שרון אולי ממושב רגבה עלה לשלב הגמר של תחרות הצילום "הגלריה החקלאית- חקלאות בנוף הישראלי" של קנט לשלב הגמר בתחרות המסורתית של קנט עלו כ-20 תמונות מתוך מאות תמונות שנשלחו לתחרות.

צילומו של שרון אולי ממושב רגבה עלה לשלב הגמר של תחרות הצילום" הגלריה החקלאית- חקלאות בנוף הישראלי" של קנט – הקרן לביטוח נזקי טבע בחקלאות. הצילום נכלל בין 20 המועמדים הסופיים מתוך מאות תמונות שנשלחו השנה לתחרות המסורתית שנועדה לחשוף לציבור הרחב את תרומתה הגדולה של החקלאות לפיתוחה של המדינה ואת יופיו המרהיב של הנוף הישראלי.

כותנה בזמן קטיף (צילום: אולי שרון)

תחרות צילומי החקלאות של קנט החלה לפני תשע שנים כתחרות לחקלאים שהוזמנו לשלוח תמונות מחיי היום יום של פועלם. לאור ההיענות הגדולה, בקנט החליטו לפתוח את התחרות לכלל הציבור. זאת בכדי להעלות על נס את תרומת החקלאות, הנחשבת לאחד הענפים המתקדמים והמתפתחים ביותר ואת תרומת החקלאים עצמם, לפיתוחה ושגשוגה של המדינה.

אולי, מגדל כותנה שרכש עבור החלקה שלו במושב רגבה קטפת אורזת חדשה וסיפר כי הרגיש צורך גדול ועז להנציח את המאורע ואת הקטפת החדשה בפעולה בשדה הכותנה.

הציבור מוזמן להיכנס לאתר קנט ולדרג את הצילומים האהובים עליו מבין 20 התמונות שעלו לשלב הגמר. ניתן להצביע ולהשפיע עד לתאריך 7.3.2013. על התמונה הזוכה יוכרז במהלך כנס של קנט שיערך בשפים ב- 12.3.2013.

בדוק גם

ענבל גל. צילום: דורון גולן

אשת הברזל

מה מביא אשת עסקים מצליחה עם קריירה ומשכורת מעולה, אמא לשלושה ילדים, שסיימה התמחות במשפטים, להניח לרגע את הכל בצד, רק כדי להשתתף בתחרות "איש הברזל"? ענבל גל עשתה את זה, ובגדול, וגם תאונה קשה, שגרמה לאובדן זיכרון, לא הסיטה אותה מהמטרה שסימנה לעצמה

מירי מסיקה צילום עדי אורני

מירי מסיקה תפתח את אירועי הזמריה בעכו

הזמריה בעכו העתיקה, אולמות האבירים 5-8 באוגוסט 2018  חגיגת זמר ישראלית יצירות חדשות ועיבודים חדשים בפרוייקט מיוחד של  הזמריה ומפעל הפיס. מפגש מקהלות מכל הארץ  בין הקונצרטים: תזמורת ירושלים מזרח ומערב בשיתוף עם האנסמבל הקולי הישראלי, מירי מסיקה, הכל עובר חביבי, הגבעטרון ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *