בית / גליל מערבי / מושבים וקיבוצים / תושב רגבה העפיל לשלב הגמר בתחרות צילום

תושב רגבה העפיל לשלב הגמר בתחרות צילום

שרון אולי ממושב רגבה עלה לשלב הגמר של תחרות הצילום "הגלריה החקלאית- חקלאות בנוף הישראלי" של קנט לשלב הגמר בתחרות המסורתית של קנט עלו כ-20 תמונות מתוך מאות תמונות שנשלחו לתחרות.

צילומו של שרון אולי ממושב רגבה עלה לשלב הגמר של תחרות הצילום" הגלריה החקלאית- חקלאות בנוף הישראלי" של קנט – הקרן לביטוח נזקי טבע בחקלאות. הצילום נכלל בין 20 המועמדים הסופיים מתוך מאות תמונות שנשלחו השנה לתחרות המסורתית שנועדה לחשוף לציבור הרחב את תרומתה הגדולה של החקלאות לפיתוחה של המדינה ואת יופיו המרהיב של הנוף הישראלי.

כותנה בזמן קטיף (צילום: אולי שרון)

תחרות צילומי החקלאות של קנט החלה לפני תשע שנים כתחרות לחקלאים שהוזמנו לשלוח תמונות מחיי היום יום של פועלם. לאור ההיענות הגדולה, בקנט החליטו לפתוח את התחרות לכלל הציבור. זאת בכדי להעלות על נס את תרומת החקלאות, הנחשבת לאחד הענפים המתקדמים והמתפתחים ביותר ואת תרומת החקלאים עצמם, לפיתוחה ושגשוגה של המדינה.

אולי, מגדל כותנה שרכש עבור החלקה שלו במושב רגבה קטפת אורזת חדשה וסיפר כי הרגיש צורך גדול ועז להנציח את המאורע ואת הקטפת החדשה בפעולה בשדה הכותנה.

הציבור מוזמן להיכנס לאתר קנט ולדרג את הצילומים האהובים עליו מבין 20 התמונות שעלו לשלב הגמר. ניתן להצביע ולהשפיע עד לתאריך 7.3.2013. על התמונה הזוכה יוכרז במהלך כנס של קנט שיערך בשפים ב- 12.3.2013.

בדוק גם

צילומים אדריאן הרבשטיין

קולינריה תל אביבית בנהריה

 דני זוגלובק, חוזר לעסק המשפחתי ופותח מעדניה ייחודית  בשיתוף פעולה עם מיטמרקט. תחת הכותרת "קולינריה …

פאני בר צילום; אדריאן הרבשטיין

זעקת החתולים

פאני בר ממעלות תרשיחא יוצאת בקריאה להקים גוף שיטפל בחתולי הרחוב בעיר. לדבריה, למרות שכל מאכילי החתולים הוזמנו לעירייה, העבירו רשימות חתולים והצטלמו, לא נעשה דבר. העירייה: "מבצעים שנה שלישית עיקור וסירוס"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *