יום שני , ינואר 21 2019
בית / גליל מערבי / מושבים וקיבוצים / תושב רגבה העפיל לשלב הגמר בתחרות צילום
כותנה בזמן קטיף (צילום: אולי שרון)
כותנה בזמן קטיף (צילום: אולי שרון)

תושב רגבה העפיל לשלב הגמר בתחרות צילום

שרון אולי ממושב רגבה עלה לשלב הגמר של תחרות הצילום "הגלריה החקלאית- חקלאות בנוף הישראלי" של קנט לשלב הגמר בתחרות המסורתית של קנט עלו כ-20 תמונות מתוך מאות תמונות שנשלחו לתחרות.

צילומו של שרון אולי ממושב רגבה עלה לשלב הגמר של תחרות הצילום" הגלריה החקלאית- חקלאות בנוף הישראלי" של קנט – הקרן לביטוח נזקי טבע בחקלאות. הצילום נכלל בין 20 המועמדים הסופיים מתוך מאות תמונות שנשלחו השנה לתחרות המסורתית שנועדה לחשוף לציבור הרחב את תרומתה הגדולה של החקלאות לפיתוחה של המדינה ואת יופיו המרהיב של הנוף הישראלי.

כותנה בזמן קטיף (צילום: אולי שרון)

תחרות צילומי החקלאות של קנט החלה לפני תשע שנים כתחרות לחקלאים שהוזמנו לשלוח תמונות מחיי היום יום של פועלם. לאור ההיענות הגדולה, בקנט החליטו לפתוח את התחרות לכלל הציבור. זאת בכדי להעלות על נס את תרומת החקלאות, הנחשבת לאחד הענפים המתקדמים והמתפתחים ביותר ואת תרומת החקלאים עצמם, לפיתוחה ושגשוגה של המדינה.

אולי, מגדל כותנה שרכש עבור החלקה שלו במושב רגבה קטפת אורזת חדשה וסיפר כי הרגיש צורך גדול ועז להנציח את המאורע ואת הקטפת החדשה בפעולה בשדה הכותנה.

הציבור מוזמן להיכנס לאתר קנט ולדרג את הצילומים האהובים עליו מבין 20 התמונות שעלו לשלב הגמר. ניתן להצביע ולהשפיע עד לתאריך 7.3.2013. על התמונה הזוכה יוכרז במהלך כנס של קנט שיערך בשפים ב- 12.3.2013.

בדוק גם

הענקת פרס טיילור לרז פיירמן (משמאל) (צילום: יעקב פיירמן)

צלם ישראלי מעכו זכה בפרס יוקרתי לאמנות בצרפת

הצלם הישראל רז פיירמן, יליד עכו וכיום מתגורר בתל אביב ועובד כצלם עצמאי ומורה לצילום, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *