בית / גליל מערבי / מושבים וקיבוצים / "ככה פתאום באמצע הכל אתה אינך"

"ככה פתאום באמצע הכל אתה אינך"

אבל כבד ירד השבוע על יישובי מטה אשר. הידיעה על מותו הפתאומי של ראש המועצה יהודה שביט, המכהן 20 שנה, היכתה בתדהמה את התושבים, חבריו לעבודה וכמובן, משפחתו. נראה כי מלבד שלושת ילדיו הפרטיים, היו ליהודה עוד "ילדים" רבים, בניהם עובדיו, חבריו, קולגות, והיישובים והקיבוצים שהיו נתונים תחת התנהגתו.

ההלם, שהתחלף במהרה באבל כבד, לא פסח גם עליי, שהכרתי את יהודה אישית, בשל עבודתו הצמודה עם אבי החורג. הכרתי את יהודה שביט כבעלה של נעמי ואבא של יעל, ענבר ועומר. הכרתי את יהודה מטיולים ואירועים משותפים שערכנו יחד. הפעם האחרונה בה ראיתי את יהודה הייתה במהלך הבחירותה אחרונות לראשות המועצה, כאשר עברתי באופן זמני במטהו. במבט לאחור, הסיטואציה הייתה מעט משעשעת, בניגוד לעכשיו – אחרי שלא פגשתי אותו זמן רב – לא זיהיתי אותו בהתחלה.

בתור מי שהכירה את יהודה כאיש רחב ממדים, לקח לי זמן לקלוט שהאיש הצנום והגבוה שעומד מולי, הוא אותו יהודה מלפני 13-14 שנה, עת חלקנו נסיעות משותפות באירופה בהמלך טיול משפחתי.

אך ההפתעה הזו הייתה כאין וכאפס לעומת ההודעה על מותו הפתאומי ביום שבת האחרון.

הכתבה המלאה מחר (18.10) בעיתון "צפון-1"

זרי הזיכרון מעל קברו של יהודה שביט (עודד מסיקה)

בדוק גם

ענבל גל. צילום: דורון גולן

אשת הברזל

מה מביא אשת עסקים מצליחה עם קריירה ומשכורת מעולה, אמא לשלושה ילדים, שסיימה התמחות במשפטים, להניח לרגע את הכל בצד, רק כדי להשתתף בתחרות "איש הברזל"? ענבל גל עשתה את זה, ובגדול, וגם תאונה קשה, שגרמה לאובדן זיכרון, לא הסיטה אותה מהמטרה שסימנה לעצמה

מירי מסיקה צילום עדי אורני

מירי מסיקה תפתח את אירועי הזמריה בעכו

הזמריה בעכו העתיקה, אולמות האבירים 5-8 באוגוסט 2018  חגיגת זמר ישראלית יצירות חדשות ועיבודים חדשים בפרוייקט מיוחד של  הזמריה ומפעל הפיס. מפגש מקהלות מכל הארץ  בין הקונצרטים: תזמורת ירושלים מזרח ומערב בשיתוף עם האנסמבל הקולי הישראלי, מירי מסיקה, הכל עובר חביבי, הגבעטרון ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *