מבזקים
בית / גליל מערבי / כרמיאל / שגיב לוגסי ממעלות-תרשיחא – חתן התנ"ך העולמי

שגיב לוגסי ממעלות-תרשיחא – חתן התנ"ך העולמי

כבוד גדול למעלות-תרשיחא. שגיב לוגסי, בן 15, תושב העיר, קטף לפני שעה קלה את התואר חת"ן התנ"ך העולמי לנוער יהודי בחידון שהתקיים בבנייני האומה בירושלים. לוגסי, תלמיד אורט מעלות הוא החילוני הראשון, זה 30 שנה, שקוטף את התואר. לוגסי גבר על 16 מועמדים ממדינות שונות. את המקום השני קטפה נעמי כהן, היום תושבת צפת ובעבר תושבת מעלות-תרשיחא. החידון, שהתקיים במעמד ראש הממשלה בנימין נתניהו, שר החינוך נפתלי בנט ויו"ר הכנסת יולי אדלשטיין, עמד בסימן 50 שנה לשחרור ירושלים.

ראש עיריית מעלות-תרשיחא, שלמה בוחבוט, אמר ל"בלינקר" מי עם היוודע דבר זכייתו של לוגסי: "תפסתם אותי כשאני בשיא ההתרגשות. שגיב לוגסי המדהים הוא בן למשפחה מפוארת, תלמיד אורט מעלות, בית ספר חילוני. הוא כבש בסערה את התואר 'חתן התנ"ך העולמי', ומעלות כולה בהתרגשות. יש לציין בגאווה את בועז, המורה לתנ"ך של שגיב, שבכל שנה שולח נציגות מכובדת ממעלות לחידון הארצי, והפעם קטף את התואר. אין ספק ששגיב הוסיף סיבה לחגיגות העצמאות הנערכות כעת בעיר. אני גאה בו בפרט, בנוער הערכי והנפלא של מעלות בכלל וכמובן בצוות החינוכי".

שגיבשגיב1שגיב2

בדוק גם

מוט ברזל חדר לרגלו של ילד בן 11

בשעה 20:07 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב שרון על ילד כבן 11 שנפצע …

צביקה גנדלמן (צילום: שלומי גבאי)

בגלל תגובה בפייסבוק: גנדלמן מאיים בתביעה של חצי מיליון שקלים

טליה אנוקנין, פעילה חברתית בארגון 'יחד למען אולגה' ותושבת השכונה קיבלה בסוף השבוע שעבר, מכתב התרעה לקראת תביעה מעורך דינו של ראש העיר צביקה גנדלמן, בו נכתב כי אם היא לא תפרסם התנצלות על תגובה שלה לפוסט, בו היא לכאורה מבקרת בחריפות את גנדלמן- היא תיתבע על ידו בסכום של חצי מליון שקלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *