בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / עזרא פיק הלך לעולמו

עזרא פיק הלך לעולמו

עזרא פיק מראשוני העיר הלך לעולמו היום (שלישי) בערב. פיק היה מראשוני ומייסדי העיר כרמיאל. כזוג צעיר הוא ורעייתו אורה הגננת הראשונה של כרמיאל. כבר בראשית דרכו היה איש ציבור ודאג , כנציג הסוכנות היהודית בעיר, לקלוט את העולים, לסייע להם, הן בצרכים הפיסיים והן בתעסוקה ובהדרכה.

פיק היה חבר מפלגת העבודה ונבחר לתפקיד מזכיר מועצת הפועלים . בתפקיד זה שימש 18 שנים. במסגרת תפקידו סייע לעובדים ולתעשייה בעיר, גידל דורות של צעירים מעורבים בחיי הקהילה בעיר. הוא שימש בתפקידים בכירים בהנהלת קופת חולים כללית. בהמשך חייו הציבוריים נבחר כחבר מועצת העיר.

פיק ורעייתו אורה תיבד"ל נבחרו בנפרד כל אחד בשנה אחרת ליקירי העיר , כל אחד בזכות עצמו. בכך הפכו לזוג היחיד שעד כה אחז בתואר המכובד.

הלך לעולמו
הלך לעולמו.  עזרא פיק

פיק היה איש חם ואוהב אנשים ובשירותם ראה שליחות גדולה. עם הליכתו אנחנו נפרדים מדור המייסדים של כרמיאל ומאיש ציבור אהוב ורב פעלים. סגנית ראש העירייה שולה כהן, מי שנבחרה לתפקיד מזכירת מועצת הפועלים עם פרישתו של פיק אמרה לצפון1 : "כמי שעבדה לצידו משך שנים רבות וזכתה לאמונו ולתמיכתו והדרכתו, אני עצובה מאוד על הסתלקותו,משתתפת באבלה של המשפחה. יהי זכרו ברוך".

יו"ר ההסדרות במרחב יואב קליין אומר לצפון1: "ההסתדרות במרחב כרמיאל , נבחריה ועובדיה מרכינים ראש ומבכים את לכתו של עזרא פיק, ממייסדי העיר ומבוניה. ביסס רבות את מעמד העובדים בכרמיאל והיה איש של נתינה ועזרה לזולת, איש של ערכים וצדק"

בדוק גם

חגיגה מוקדמת. שחקני אליצור כרמיאל חוגגים את הישארותם בליגת העל בסיום העונה צילומים: אלכס הובר

שרדו וירדו: אליצור כרמיאל ויתרה על ליגת העל

יו"ר האגודה יצחק קפלן, שהזהיר בסיום העונה שעברה כי ללא תקציב ראוי הוא אינו מתכוון להמשיך להחזיק את הקבוצה בליגת העל, מימש השבוע את איומו והחליט: אליצור כרמיאל תשחק בעונה הבאה בליגה הלאומית

סרט מלחמה (פנתרמדיה)

שלומי: ההורים דורשים כיתה לחינוך המיוחד

הורים משלומי ומהסביבה דורשים  שתיפתח בשנת הלימודים הבאה כיתת תקשורת (חינוך מיוחד) רב גילאית בבית …

תגובה אחת

  1. יו"ר יואב קליין מרכין ראשו זה מה שכתוב על מותו של עזרא פיק .היכן זה מתבטא?,לא טרחו אף נציג ממועצת הפועלים להגיע ללוויה לא מהעבר כמו שולה כהן ואידית אבוד ולא מההוווה. בושה וכלימה להם. היכן היה אדון יואב מדוע לא שלח נציגים ללוייה? מרכין ראש??????????????????? בושה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *