יום שלישי , דצמבר 18 2018
בית / גליל מערבי / כרמיאל / עודף ממיליון: דירת 4 חדרים ב-950 אלף שקלים
פרויקט כרמיאלה בוטיק
עלייה של 10 אחוזים. פרויקט כרמיאלה בוטיק (הדמיה: צמח המרמן)

עודף ממיליון: דירת 4 חדרים ב-950 אלף שקלים

 חברת הבנייה צמח המרמן, מוציאה בימים אלו לשיווק את פרויקט המגורים "כרמיאלה החדשה". החברה סיימה לשווק את פרויקט כרמיאלה בוטיק בהכנסות של כ-70 מיליון שקלים.

 הפרויקט החדש יכלול 80 יחידות דיור בנות 3,4 ו-5 חדרים ומרפסות פתוחות לנוף. בפרויקט יימכרו דירות 4 חדרים ב-950 אלף שקלים, ודירת 3 חדרים ב-790 אלף שקלים.

למרות המחירים האטרקטיביים, בשל ההתפתחות המואצת של כרמיאל והביקוש לדירות גם המחירים עלו בהתאם. בהשוואה לשנת 2010, אז החל שיווק הפרויקטים של החברה, דירת 4 חדרים נמכרה במחיר של דירת 3 חדרים. מדיווחי החברה עולה כי הדירה היקרה ביותר שנמכרה בפרויקט "כרמיאלה בוטיק", הייתה דירת גן, 5 חדרים בכ-1.05 מיליון שקלים.

סמנכ"ל הייזום והשיווק בצמח המרמן, רן בן אברהם מסביר כי מחירי הקרקעות בעיר זינקו בעשור האחרון בעשרות אחוזים:"אנחנו בונים בכרמיאל כבר כ-11 שנה ומאמינים מאוד בעיר ובנתוני הצמיחה שלה. "כרמיאלה החדשה" הוא הפרויקט החמישי שאנו מקימים בעיר וכמובן לא האחרון. כרמיאל היא עיר גדולה, המרכזת ביקושים מכל אזור הצפון, הן מזוגות צעירים המעוניינים לעבור לעיר מפותחת ומודרנית לא פחות מערי המרכז, והן ממשפרי דיור".

 פרויקט כרמיאלה בוטיק
עלייה של 10 אחוזים. פרויקט כרמיאלה בוטיק (הדמיה: צמח המרמן)

בדוק גם

שכונה סגורה. הדמיית פרויקט אכזיב (הדמיה יח"צ)

צמח המרמן ייבנו 745 דירות בחוף אכזיב

חברות אלקטרה מגורים וצמח המרמן יקימו פרויקט ענק הכולל בשלב הראשון כ-745 יח"ד. מדובר בעסקת קומבינציה, שבמסגרתה בעלי הקרקע יהיו זכאים לקבל 21% מתקבולי מכירת דירות המגורים. צפי ההכנסות לחברות עומד על כ-800 מיליון שקלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *