בית / גליל מערבי / בחירות מקומיות בגליל המערבי / עדי אלדר הגיש תביעת לשון הרע נגד תושב העיר

עדי אלדר הגיש תביעת לשון הרע נגד תושב העיר

תובע 100 אלף שקלים. עדי אלדר (צילום: יח"צ)
תובע 100 אלף שקלים. עדי אלדר (צילום: יח"צ)

ראש עיריית כרמיאל, עדי אלדר, הגיש בשבוע שעבר לבית משפט השלום בנהריה תביעת נזיקין בשווי של מאה אלף שקלים נגד תושב כרמיאל, שלטענתו מפיץ נגדו באופן שיטתי שקרים חסרי שחר בכול במה שניתנת לו, לרבות ברשתות החברתיות ובאתרי האינטרנט.

בתביעה שהוגשה באמצעות עו"ד אושרי שלוש נטען כי אלדר התאפק במשך חודשים רבים אל מול ההשמצות והשקרים שהופצו עליו ועל הסובבים אותו ברשתות החברתיות, כל זאת רק בשל היותו נבחר ציבור וראש עירייה. עם זאת, בפרסומים האחרונים יש משום עליית מדרגה וחריגה מערכי המוסר של האדם והם גורמים לאלדר ולמקורביו נזק אישי ותדמיתי.

עוד נאמר כי פרסומיו של הנתבע מייחסים לראש העיר מעשים קשים וחמורים, שתפקידם להשחיר את פועלו רב השנים, על אף שבכל שנותיו כאיש ציבור, לא דבק בו רבב. מדובר באדם אשר שתורם את רוב שנות חייו לעשייה ציבורית וחברתית ושהעניק מעצמו רבות למען העיר כרמיאל ותושביה.

עו"ד שלוש: "הנתבע מוליך שולל את קוראיו בסגנונו הבוטה והמתלהם ומציג כאילו מדובר בדברי אמת. מדובר בפרסומים שהם לשון הרע, שנועד ללעוג, ולהפוך את אלדר מטרה לשנאה בעיני הציבור הרחב".

אלדר מבקש מבית המשפט להורות לנתבע להסיר את הפרסומים המשמיצים והפוגעים וכן לפרסם התנצלות בגינם באופן ובדרך שייקבעו על ידי בית המשפט. בנוסף הוא תובע פיצוי בסך 100 אלף שקלים.

» לחצו כאן כדי להכיר את המועמדים לראשות עיריית כרמיאל
» לחצו כאן כדי להכיר את המועמדים למועצת העיר כרמיאל

בדוק גם

מרסל קאופמן, הילה ברובין, רבקה כהן, זאב קרבציק צילום עליזה רוזן הברמן

כרמיאל: סיוט בשכונת המייסדים

זה כ-10 שנים שתושבי שכונת המייסדים הוותיקה, שפעם הייתה שקטה ושלווה, בסיוט מתמשך. הכל החל כשמתחם בית הספר פלמ"ח הוקצה על ידי העירייה לעמותה החרדתית "קרן אורה", ובית הספר הפך לפנימייה, שבה מתגוררים מאות אברכים. התושבים סובלים ממטרדי לכלוך ורעש בכל שעות היום. השבוע, כשוועדת ההקצאות החליטה להקצות את המתחם תמורת סכום סמלי, קם שוב קול זעקה

ג'מילה הרדל, חכ מיכל בירן, חכ יעל גרמן, רון שני, ענבר בזק - צילום עידן אורון

התושבים נחנקים מהשריפות הפיראטיות

המאבק בשריפת הפסולת בשטחים פתוחים בגליל עובר הילוך. פסולת שמשתרעת על אלפי דונמים ומאלצת את כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *